חדשות אוקטובר: ספר חדש, אירועים והפתעות

חדשות אוקטובר: ספר חדש, אירועים והפתעות

 

 

התחדשנו! הכירו את “צ’קו המסכן”, ספר חדש בהוצאת עוץ!

הספר מגולל את הרפתקאותיו של כלב העץ האמיץ צ’קו, עם כלבלב הפרווה הבכיין בולקה, הבובה הצוענייה המסתורית ג’נסינה, טאבי הארנבת ועוד שלל בובות וחיות. ספר מושלם לקריאה לפני השינה, עם איורים המקסימים של ארתור רקהם.

עוד לא הספקנו להוביל את הספר לחנויות הספרים, אבל אפשר בינתיים לרכוש אותו כאן באתר, ובדוכנים שנקים בשני אירועים במהלך חודש אוקטובר (פרטים בהמשך). בנוסף לספר, נמכור בדוכנים גם בובות עץ מעשה ידה של גילי בר-הלל שנעשו בהשראת דמותה של ג’נסינה, וכן ערכות להכנת בובות דומות – פעילות שמתאימה לילדים ואינה דורשת כישורים מיוחדים.

pegdollkits

בפסטיבל אייקון שיתקיים בתל-אביב במהלך חול המועד (12-14 לאוקטובר), יוצב דוכן של הוצאת עוץ בתוך בניין אשכול פיס, במעלה המדרגות משמאל. בדוכן יימכרו הספרים, הבובות והערכות, ומפות ארץ עוץ; עם כל רכישה תקבלו סימניה יפה במתנה.

בפסטיבל שלל אירועים, מהרצאות מלומדות ועד הופעות, סרטים, חידונים, משחקי תפקידים ותחרות תחפושות. ישנם שלושה אירועים עם גילי בר-הלל (מקימת הוצאת עוץ): מצגת לכל המשפחה של איורים מגוונים לספר “הקוסם מארץ עוץ”, הרצאה למבוגרים על גלגולים ספרותיים שונים של ארץ עוץ, והרצאה על מודל העולמות המקבילים בספריה של דיאנה וין ג’ונס (“הטירה הנעה”).

בהמשך החודש יוצב דוכן של הוצאת עוץ בצמוד לכנס הפנקס השלישי שיתקיים במדיטק חולון ב-20 באוקטובר. מדובר בכנס מרתק של האתר המשובח המספק אחת הבמות הפעילות והמכובדות לביקורת ספרות ילדים בארץ.

נשמח לפגוש אתכם באחד האירועים, ובינתיים אנחנו מאחלים לכם חג שמח ושנה נפלאה!

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: