מימון המון לספר “עוגות בחלל”!

מימון המון לספר "עוגות בחלל"!

שבוע הספר השנה יחול ב-3 עד ה-13 ביוני. רצינו להציע לכם ספר חדש לכבוד שבוע הספר, אבל בשביל זה אנחנו זקוקים לשיתוף הפעולה שלכם!

“עוגות בחלל” הוא הספר הנבחר שלנו, ספר חד פעמי, על… עוגות בחלל. ממש כך. ציפור קצת נדירה: ספר מדע בדיוני שמיועד לילדים בשלב ראשית קריאה. זוהי יצירה משותפת של הסופר פיליפ ריב, שחיבר את סדרת “מנועי אנוש” המעולה ועוד ספרי מד”ב מהוללים לנוער, ושל המאיירת שרה מקינטייר, בעלת האישיות הקורנת שמתפרצת מתוך כל עבודותיה.

כאן, באתר הדסטארט, תוכלו לקרוא תקציר נמרץ, וגם לצפות בסרטון שבו אני מספרת על הספר:

בואו נשגר עוגות לחלל! מימון המון לספר “עוגות בחלל”

ובאותו אתר, עד סוף חודש מאי 2015, תוכלו לתמוך במימון ההמון, כדי שאנחנו נוכל להדפיס את הספר הזה בזמן לשבוע הספר. בשבילכם שקולה הדבר לרכישה מוקדמת של הספר במחיר נוח במיוחד. בנוסף לספר, יש אפשרות לקבל תשורות שונות מהוצאת עוץ, הכוללות ספרים שונים של ההוצאה (גם מעין מנוי לספרים עתידיים) וכן אפשרות למפגשים והרצאות ביתיות. כמו בכל הפרוייקטים באתר הדסטארט, אתם תחוייבו אך ורק אם נצליח להגיע למלוא סכום הגיוס שקבענו מראש. במידה ונעבור את הסכום, נוסיף תשורות למי שתמך בנו, כגון עותק דיגיטלי של ספר עתידי של ההוצאה.

תמיכה בפרוייקט היא תמיכה בהוצאת עוץ, שתאפשר לנו לקיים רצף פעילות, ולא לעכב פרוייקטים נוספים בשל בעיות תזרים כאלה ואחרות. יש לא מעט ספרים באמתחתנו שאנחנו מעוניינים להוציא לאור. הכספים שנגייס באמצעות הדסטארט יעזרו לנו – אבל עוד יותר מזה, חלקכם בהפצת הבשורה, בגיוס קוראים חדשים, בשיתוף המלצות על ספרי ההוצאה ובשיתוף קישורים במדיה החברתית – אלה יקרים לנו מפז. והמילים החמות שאתם מצרפים בתגובות שלכם, או בהודעות המגיעות מדי פעם להוצאה: בשבילן שווה הכול!

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: