ספרים לימי הסגר

ספרים לימי הסגר

איור הפוסט: אורי גורן, לפי שרה מקינטייר (“עוגות בחלל”)

הילדים תקועים בבית ומחפשים עיסוקים? זאת הזדמנות מצוינת להכיר ספרים חדשים וישנים!

לרגל הקורונה, נערכנו בסידור משלוחים חדש, עד בית הלקוחות, כמה שיותר מהר ועם מינימום מגעים. חפשו את אופציית המשלוח לימי קורונה בהזמנת ספר.

בנוסף, כדי לעודד אתכם, הורדנו את המחיר של שלושה מהספרים באתר ל-15 ש”ח בלבד. ואלו הם:

* “צ’קו המסכן” מאת מרג’רי וויליאמס ביאנקו: הרפתקאות כלב מעץ שיוצא מארגז הצעצועים לטייל בעולם הגדול

* “עוצמה מעוץ” מאת פרנק באום: דורותי שוב נקלעת להרפתקה בארץ קסמים, וביחד עם חברים ותיקים וחדשים, עוזרת לחלץ משפחת מלוכה מכלאו של מלך הנומים (המחיר למהדורת הכריכה הרכה)

* “יום סמק הגדול” מאת אדם רקס: אחרי שחייזרים משתלטים על העולם, ילדה וחתול חוצים את ארצות הברית לחפש את אמא שלה, ומתיידדים בדרך עם חייזר מנודה

מערך המשלוחים החדש התאפשר בזכות חמוטל מדוב לדעת – משחקים עם מילים, ובהזדמנות שווה להציץ ולראות מה מציעים שם לילדים ולמשפחות. ספרים ומשחקי קופסה זה שילוב מצוין! יש עוד כמה עסקים קטנים והוצאות עצמאיות אשר נעזרים בשירותיה של חמוטל, ותוכלו לחסוך בדמי שליחות אם תתאמו את ההזמנות מהעסקים המשתתפים: Comikaza קומיקאזהקומיקס וירקות comics and vegetablesהממלכהפריק משחקים ופנטזיה Freak Games and FantasyTommy & Annikaמוח – משחקים וחושביםמשחקי הכיף – הפעלות חכמותשריון – משחקי חשיבהפרדס הוצאה לאור Pardes Publishingמנדלי מוכר-ספרים ברשתסיאל הוצאה לאוראסיה הוצאה לאור Asia publishers

לאחרונה ראה אור בדוב לדעת הספר “סוכנות הבילוש וולסטונקראפט” מאת ג’ורדן סטראטפורד, וגם הוא זמין להזמנה באתר של הוצאת עוץ. שתי ילדות – ממציאת המחשב וממציאת המד”ב – פותרות תעלומות בלונדון הויקטוריאנית. פושעים ופושעות: הישמרו! בעלי כרטיסייה של עוץ: כן, אפשר לקבל את הספר תמורת ניקוב בכרטיסייה!

אני מזכריה שהכרטיסייה שלנו היא עדיין עסקה משתלמת ביותר: 5 ספרים במחיר של 200 ש”ח + דמי משלוח. להזמנת כל הספרים באותו משלוח, ריכשו כרטיסייה וציינו בהערה או באימייל איזה ספרים אתם מעוניינים לקבל. אפשר ורצוי גם להתייעץ איתי.

לסיום, אני מצרפת קישורים לספרי אודיו ולספרים דיגיטליים של עוץ, שאפשר לרכוש ולהוריד בלחיצת כפתור:

באיחולי בריאות ושפיות – נעבור גם את זה!

גילי

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: