75.00 55.00

בעולם שכל כולו רדוף רוחות רפאים של זכרונות, אבידות ואכזבות, שני ילדים מתיידדים בעיירה היחידה שאין בה בכלל רוחות רפאים. 150 עמודים, מומלץ לגיל 10 ומעלה.

תיאור

מאת ויליאם אלכסנדר

תרגמה לעברית: ורד טוכטרמן

150 עמודים, מומלץ מגיל 10 ומעלה.

 

בכל העולם יש רק עיירה אחת שאין בה רוחות רפאים. אז למה דווקא העיירה הזאת, אִינְגוֹט, מבקשת להעסיק את המומחית מספר אחת לפיוס רוחות, אָתֶנָה דִיאִס?

רוֹסָה דִיאִס היא בתה של מומחית הפיוס. היא לא רצתה לעבור דירה לעיירה נטולת רוחות. היא לא מבינה למה אמא שלה נענתה להזמנה לעבור לאינגוט ולשבת בבטלה גמורה. והיא כועסת.

לעומתה, גַ’סְפֶּר שֶׁבָלְייֶה נולד באינגוט, ואף פעם לא ראה רוח רפאים במו עיניו. הוא התגורר כל חייו בעיירה, וכמו רבים מתושביה, רגיל לקחת חלק פעיל בפסטיבל הרנסנס המפורסם המתנהל בה בכל קיץ. הוא דווקא סקרן לראות פעם רוח רפאים…

עד היום שבו ג’ספר פוגש את רוסה, ובבת אחת מתהפך עולמו. כי עיירה שאין בה רוחות רפאים היא דבר לא נורמלי. משהו לא בסדר בה. ורוסה צריכה את עזרתו של ג’ספר להבין מה הבעיה – לפני שיהיה מאוחר מדי.

 

ספר הרפתקאות מותח על זיכרון, אובדן וידידות.

 

איור עטיפה: טלי סמו; עיצוב הספר: דור כהן

 

רגע לפני שאתם מזמינים: אולי משתלם לכם יותר לרכוש כרטיסייה של הוצאת עוץ

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

ויליאם אלכסנדר

ויליאם אלכסנדר נולד בשנת 1976 במיאמי לאם אמריקאית ואב מהגר מקובה. הוא למד תיאטרון ולימודי פולקלור במכללת אוברלין, וספרות אנגלית באוניברסיטת ורמונט. הוא חובב תיאטרון מושבע, אך קריירת המשחק שלו נגדעה בטרם עת בעקבות פציעה קשה. את זמן ההחלמה הממושך ניצל כדי לכתוב, כשרון אותו המשיך וטיפח בלימודי כתיבה יוצרת במסגרת סדנת קלריון לכותבי מדע בדיוני ופנטזיה. בין היוצרים שהשפיעו על סגנון הכתיבה שלו נמנים אורסולה לה-גווין וארתור קונאן דויל. לדעתו, קפה טוב ומוזיקה טובה הם מתכון מנצח לעורר את הדמיון. כיום הוא מרצה בתוכנית לכתיבת ספרות ילדים ונוער במכללה ללימודי אמנות בורמונט.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: