מבצע!

85.00 55.00

על פיסה של זמן מחוץ להיסטוריה האנושית הוקמה עיר הזמן, שממנה אפשר להשקיף על כל מהלך ההיסטוריה. ילדה מהמאה ה-20 נחטפת לשם בטעות, ונקלעת למירוץ נגד הזמן – פשוטו כמשמעו – להציל את העיר ואת ההיסטוריה כולה.

מק"ט: 1332-23 קטגוריות: , ,

תיאור

על פיסה של זמן מחוץ להיסטוריה האנושית הוקמה עיר הזמן, שממנה אפשר להשקיף על כל מהלך ההיסטוריה. אבל גבירת הזמן, אשתו של מקים העיר, יצאה למסע של הרס במטרה לערער את ההיסטוריה ולהשמיד את עיר הזמן. שני ילדים מהעיר מחליטים לקחת עניינים לידיים, ובניגוד לכל החוקים הם יוצאים אל ההיסטוריה כדי לעצור את גבירת הזמן.

במקומה הם שולפים בטעות את ויויאן סמית משנת 1939: סתם ילדה בת 11 שפונתה מלונדון בשל הפצצות הגרמנים במלחמת העולם השנייה. כיצד תחזור ויויאן אל ביתה במאה העשרים? ומי בכל זאת יציל את עיר הזמן?

ספרה הקלאסי של אשפית הפנטזיה, דיאנה ווין ג’ונס, הוא מסע בזמן כפי שלא הכרתם: בעבר, בעתיד ובשורשי האגדות. מומלץ לכל מי שאוהב עלילות מפתיעות, מותחות ומצחיקות.

 

תרגמה: ענבל שגיב-נקדימון

340 עמודים.

 

רגע לפני שאתם מזמינים – משתלם יותר לרכוש את הספר דרך כרטיסיית 1+4 של הוצאת עוץ!

ביקורות:

“העלילה הופכת סוחפת ומרתקת… הספר מיועד לילדים ונוער, אך כיפי לקריאה בכל גיל. מומלץ לכולם.” יעל פורמן, בלי פאניקה 23/6/18

“ספר פנטזיה קלאסי ומהנה וכיף לקרוא אותו ואני חייב גם לפרגן להוצאת עוץ שמביאה ספרות נוער משובחת ואיכותית וחושפת אותנו ליצירות חשובות ומעניינות שמוזר שלא תורגמו עד כה.” בלוג “הספרים ואני”

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “עיר הזמן”

detail product

  • מספר עמודים : 340
  • סיווג :

על המחבר

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185