מבצע!

85.00 55.00

על פיסה של זמן מחוץ להיסטוריה האנושית הוקמה עיר הזמן, שממנה אפשר להשקיף על כל מהלך ההיסטוריה. ילדה מהמאה ה-20 נחטפת לשם בטעות, ונקלעת למירוץ נגד הזמן – פשוטו כמשמעו – להציל את העיר ואת ההיסטוריה כולה.

תיאור

על פיסה של זמן מחוץ להיסטוריה האנושית הוקמה עיר הזמן, שממנה אפשר להשקיף על כל מהלך ההיסטוריה. אבל גבירת הזמן, אשתו של מקים העיר, יצאה למסע של הרס במטרה לערער את ההיסטוריה ולהשמיד את עיר הזמן. שני ילדים מהעיר מחליטים לקחת עניינים לידיים, ובניגוד לכל החוקים הם יוצאים אל ההיסטוריה כדי לעצור את גבירת הזמן.

במקומה הם שולפים בטעות את ויויאן סמית משנת 1939: סתם ילדה בת 11 שפונתה מלונדון בשל הפצצות הגרמנים במלחמת העולם השנייה. כיצד תחזור ויויאן אל ביתה במאה העשרים? ומי בכל זאת יציל את עיר הזמן?

ספרה הקלאסי של אשפית הפנטזיה, דיאנה ווין ג’ונס, הוא מסע בזמן כפי שלא הכרתם: בעבר, בעתיד ובשורשי האגדות. מומלץ לכל מי שאוהב עלילות מפתיעות, מותחות ומצחיקות.

 

תרגמה: ענבל שגיב-נקדימון

340 עמודים.

 

רגע לפני שאתם מזמינים – משתלם יותר לרכוש את הספר דרך כרטיסיית הספרים של הוצאת עוץ!

ביקורות:

“העלילה הופכת סוחפת ומרתקת… הספר מיועד לילדים ונוער, אך כיפי לקריאה בכל גיל. מומלץ לכולם.” יעל פורמן, בלי פאניקה 23/6/18

“ספר פנטזיה קלאסי ומהנה וכיף לקרוא אותו ואני חייב גם לפרגן להוצאת עוץ שמביאה ספרות נוער משובחת ואיכותית וחושפת אותנו ליצירות חשובות ומעניינות שמוזר שלא תורגמו עד כה.” בלוג “הספרים ואני”

detail product

  • מספר עמודים : 340
  • סיווג :

על המחבר

דיאנה ווין ג'ונס

דיאנה ווין ג'ונס (1934-2011) נחשבת לאחת הסופרות המקוריות והמשפיעות בתחום הפנטזיה לנוער. אף שלא זכתה בהכרה רבה בתחילת הקריירה שלה, עם השנים התבגרו הילדים שקראו את ספריה והיו ליוצרים בזכות עצמם, וכך הולך ומתגלה שהיא גידלה דור שלם של סופרים שהעריצו אותה בצעירותם, ובהם ניל גיימן, הולי בלק, שרה ריס ברנאן, גארת' ניקס ועוד ועוד. ספרה "הטירה הנעה" עובד לסרט אנימציה על ידי הבמאי האיאו מיאזאקי, והיה מועמד לפרס אוסקר. ספרים נוספים פרי עטה שתורגמו לעברית: "המהלכים בקצוות", "הביריון של ארצ'ר", "חיי קסם", "תשע הנשמות של כריסטופר צ'אנט", "שבוע המכשפות" ו"מגדלים פורחים באוויר".

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: