מבצע!

85.00 55.00

הספר השמיני בסדרת עוץ. הזמנה מוקדמת!! מועד ההדפסה עוד לא נקבע! הספר יודפס ויישלח עם החזרה לשגרה אחרי משבר הקורונה. מזמינים יקבלו בינתיים קובץ קריאה אלקטרוני, ללא איורים.

תיאור

הודעה חשובה: זוהי הזמנה מוקדמת לספר שמועד הדפסתו עוד לא נקבע. בשל משבר הקורונה, נאלצנו לדחות את הדפסת הספר עד למועד לא ידוע. עם זאת, אנחנו נענים לבקשות הקוראים שכבר מתקשים להתאפק: מי שיזמינו מראש עותקים של הספר המודפס, יקבלו בינתיים קובץ קריאה אלקטרוני של הספר (מנוקד, אך ללא איורים), שיישלח אליהם בדואר האלקטרוני. את הספר המודפס הכולל את איוריו של ג’ון ר. ניל נשלח אליכם בדואר כאשר יודפס; מועד ההדפסה ייקבע לפי החזרה לשגרה בענף הספרים לאחר שיא משבר הקורונה.

טקסט גב:

בממלכה קטנטנה בשולי ארץ עוץ, מתעוררת בוקר אחד המלכה אן-דלה ואמוס ומחליטה לכבוש את העולם. היא מקימה לה צבא של שישה-עשר קצינים וטוראי אחד, ויוצאת לדרך.

באותה שעה, ספינה נטרפת בלב ים, והניצולים היחידים הם ילדה קטנה בשם בֶּטסִי בּוֹבּין, וחמור קטן בשם האנק.

את כל אלה עומדים לפגוש האיש הפרוע מארץ עוץ, שיצא לחפש אחר אחיו האובד; ותיקתק, רובוט הנחושת, שיצא לחפש אחר האיש הפרוע. דרכם תוביל אותם עד קצות תבל, להתיידד עם פיות ודרקונים, ולהתעמת עם מלך הנומים המרושע בממלכתו התת-קרקעית.

זהו הספר השמיני בסדרה הקלסית מאת פרנק באום, המענגת ילדים כבר מאה ועשרים שנה.

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

ג'ון ר. ניל (מאייר)

ג'ון ריי ניל (1877-1943) יליד פנסילבניה, שהתפרסם בעיקר בזכות איוריו לסדרת ספרי עוץ של פרנק באום. ניל גוייס על ידי הוצאת הספרים ריילי & בריטון לאייר את "ארץ עוץ המופלאה", לאחר שפרנק באום הסתכסך עם מאייר "הקוסם מארץ עוץ", וויליאם וואלאס דנסלאו. בניגוד מוחלט לקשר ההדוק שהיה בין באום לדנסלאו בטרם הסתכסכו, ניל לא הכיר את באום ולא התכתב איתו ישירות, אלא רק דרך הוצאת הספרים. אף על פי כן התמיד ואייר את כל ספרי הסדרה שכתב באום, ולאחר מותו של באום גם את כל ספרי הסדרה שכתבה רות פלמלי תומפסון. אחרי פרישתה של תומפסון, כתב ניל בעצמו שלושה ספרים מאוחרים בסדרת עוץ.

ל. פרנק באום

ליימן פרנק באום (1856-1919) נולד במדינת ניו-יורק, בן שביעי למשפחה אמידה. עוד בילדותו הקסומה החל לכתוב ולהפיץ ביחד עם אחיו עיתון שכונתי שהודפס במכונת דפוס ביתית. כשמשפחתו ירדה מנכסיה, ניסה פרנק הצעיר להתפרנס ממגוון עיסוקים, ובהם גידול עופות, משחק בתאטרון, ניהול חנות כלבו ועריכת עיתון בעיירה חלוצית בדרום דקוטה. את ייעודו מצא לבסוף בכתיבת ספרים לילדים, כאשר חיבר את אחת הקלסיקות הגדולות בתולדות ספרות הילדים: "הקוסם מארץ עוץ" (1900). באום כתב עוד עשרות ספרים ומחזות תחת שמות עט שונים, אבל שום הצלחה לא תשתווה לפופולריות של "הקוסם מארץ עוץ" והמשכיו. בסך הכל כתב באום 14 ספרים בסדרת עוץ, אשר היו אהובים וידועים בארצות הברית וזכו לשלל עיבודים וגרסאות, החל שנים רבות לפני שג'ודי גרלנד נעלה את נעלי האודם בסרט "הקוסם מארץ עוץ" (1939) ועד עצם היום הזה.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: