מבצע!

85.00 60.00

סיפור ארוג היטב (תרתי משמע), על חמישה אחים ואחיות שנאלצים לברוח מפני מלחמה ושיטפונות, ופוגשים במכשף רשע המנסה ללכוד את נשמת ארצם.

תיאור

הילדים במשפחה של טנאקווי תמיד ידעו שהם שונים מבני הכפר שבו גדלו, אבל עד שהתחילה המלחמה עם הכופרים, הם לא ידעו כמה שונאים אותם על כך. כעת הם נאלצים לברוח מהבית היחיד שידעו, ולצאת למסע לאורך הנהר הגדול, שבני הכפר סוגדים לו כאילו היה אל. בין אסונות טבע לאסונות מעשה-אדם, האחים ממשיכים לשוט לעבר הים – אבל האם הם נמלטים מסכנה אחת, רק כדי להיקלע לסכנה גדולה יותר?

את סיפור המסע אורגת טנאקווי, הלכה למעשה, עם חוטי צמר על נול. אט-אט הופכת האריגה לאדרת מפוארת, בה שזורים עתיד ועבר, מציאות ואגדה.

 

* נבחר למצעד הספרים תשפ”א.

 

מאת דיאנה ווין ג’ונס, תרגמה לעברית ענבל שגיב-נקדימון

איור עטיפה: קתלין ג’נינגס.

253 עמודים

 

 

רגע לפני שאתם מזמינים, אולי תרצו כרטיסייה של הוצאת עוץ?

 

 

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

דיאנה ווין ג'ונס

דיאנה ווין ג'ונס (1934-2011) נחשבת לאחת הסופרות המקוריות והמשפיעות בתחום הפנטזיה לנוער. אף שלא זכתה בהכרה רבה בתחילת הקריירה שלה, עם השנים התבגרו הילדים שקראו את ספריה והיו ליוצרים בזכות עצמם, וכך הולך ומתגלה שהיא גידלה דור שלם של סופרים שהעריצו אותה בצעירותם, ובהם ניל גיימן, הולי בלק, שרה ריס ברנאן, גארת' ניקס ועוד ועוד. ספרה "הטירה הנעה" עובד לסרט אנימציה על ידי הבמאי האיאו מיאזאקי, והיה מועמד לפרס אוסקר. ספרים נוספים פרי עטה שתורגמו לעברית: "המהלכים בקצוות", "הביריון של ארצ'ר", "חיי קסם", "תשע הנשמות של כריסטופר צ'אנט", "שבוע המכשפות" ו"מגדלים פורחים באוויר".

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: