מבצע!

85.00 50.00

רכישה מוקדמת לספר שעוד לא ראה אור.

מק"ט: 1332-34

תיאור

שימו לב: זוהי רכישה מוקדמת לספר שעוד לא ראה אור.

*** הערת ההוצאה: הימים ימי קורונה, ובכל יום נופלות עלינו גזירות ומגבלות חדשות. השאיפה שלנו היא להדפיס את הספר במהלך חודש אפריל 2020, ולו רק במהדורה קטנה שתסופק בינתיים רק למזמינים כאן באתר ולבעלי כרטיסייה. יחד עם זאת, אין באפשרותנו כרגע להתחייב, לא למועד ההדפסה, ולא למועד או שיטת המשלוח. אנחנו יכולים רק להבטיח שנעשה כל מאמץ סביר להביא אליכם את הספר בהקדם האפשרי. תמיכתכם עכשיו תעזור לנו לצלוח את התקופה המאתגרת הזאת. ***

תרגמה לעברית: ענבל שגיב-נקדימון

איור עטיפה: קתלין ג’נינגס

הילדים במשפחה של טנאקווי תמיד ידעו שהם שונים מבני הכפר שבו גדלו, אבל עד שהתחילה המלחמה עם הכופרים, הם לא ידעו כמה שונאים אותם על כך. כעת הם נאלצים לברוח מהבית היחיד שידעו, ולצאת למסע לאורך הנהר הגדול, שבני הכפר סוגדים לו כאילו היה אל. בין אסונות טבע לאסונות מעשה-אדם, האחים ממשיכים לשוט לעבר הים – אבל האם הם נמלטים מסכנה אחת, רק כדי להיקלע לסכנה גדולה יותר?

את סיפור המסע אורגת טנאקווי, הלכה למעשה, עם חוטי צמר על נול. אט-אט הופכת האריגה לאדרת מפוארת, בה שזורים עתיד ועבר, מציאות ואגדה.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “אדרות הלחש”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

דיאנה ווין ג'ונס

דיאנה ווין ג'ונס (1934-2011) נחשבת לאחת הסופרות המקוריות והמשפיעות בתחום הפנטזיה לנוער. אף שלא זכתה בהכרה רבה בתחילת הקריירה שלה, עם השנים התבגרו הילדים שקראו את ספריה והיו ליוצרים בזכות עצמם, וכך הולך ומתגלה שהיא גידלה דור שלם של סופרים שהעריצו אותה בצעירותם, ובהם ניל גיימן, הולי בלק, שרה ריס ברנאן, גארת' ניקס ועוד ועוד. ספרה "הטירה הנעה" עובד לסרט אנימציה על ידי הבמאי האיאו מיאזאקי, והיה מועמד לפרס אוסקר. ספרים נוספים פרי עטה שתורגמו לעברית: "המהלכים בקצוות", "הביריון של ארצ'ר", "חיי קסם", "תשע הנשמות של כריסטופר צ'אנט", "שבוע המכשפות" ו"מגדלים פורחים באוויר".

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: