85.00 60.00

ספר ההמשך של “שורדים על מאדים”. אליס דר וחבריה יוצאים לנופש בחללית תענוגות, אך נתקלים בחייזרים ממין חדש ומגיעים ליעד אחר לחלוטין… תרגום: נעה שביט.

תיאור

תרגמה לעברית: נעה שביט, 296 עמודים.

אחרי ההרפתקאות המסוכנות שעברו על אליס כשנשלחה למאדים, אפשר להבין מדוע הוריה לא להוטים לשלוח אותה שוב לחלל. אבל כשמועצת המורורים מבקשת לחלוק כבוד ל”ילדי מאדים האמיצים” בטקס שיערך על הכוכב החדש של המורורים, אליס מפעילה את כל כוחות השכנוע שלה – ומצליחה לעלות על חללית התענוגות שתוביל אותה ואת חבריה להרפתקאות הקודמות אל היעד הנכסף. אליס לא צפתה שעל החללית החדשה תיסע איתם גם כריסטה, הזכורה כמנהיגת הבריונים במאדים. היא לא צפתה שחברתה הכי טובה ג’וזפין תנהג כלפיה פתאום בקרירות ובריחוק. והיא בהחלט לא צפתה שתוך זמן קצר תמצא את עצמה נזרקת מהחללית ומרחפת בריק של החלל, מיליארדי קילומטרים מכל כוכב לכת מוכר, ללא אספקת חמצן וגרוע מזה… ללא סרט הדבקה!

 

ספר המשך מענג ומפתיע לא פחות מקודמו, “שורדים על מאדים“, ומלא אף הוא מפגשים מסמרי שיער עם צורות חיים חייזריות, ישויות בינה מלאכותית, והמוזרים מכל: אנשים.

 

רגע לפני שאתם מזמינים – משתלם יותר לרכוש את הספר דרך כרטיסיית הספרים של הוצאת עוץ!

 

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

סופיה מקדוגל

סופיה מקדוגל היא סופרת בריטית, ילידת 1979. התחנכה באוניברסיטת אוקספורד, גרה בלונדון. היא כתבה טרילוגיה של ספרי היסטוריה חליפית בשם "רומניטס", על עולם מודרני שבו מתקיימת עדיין האימפריה הרומית, את "שורדים על מאדים" ואת המשכו, "חטופים בחלל".

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: