מבצע!

85.00 60.00

גאיר, שחי בתל חלול במישור הביצות, הוא “ילד סנדביץ'”. לאחותו הגדולה ולאחיו הקטן של גאיר יש כוחות מיוחדים, ורק גאיר רגיל לגמרי. לבדו הוא לא יצליח להסיר את קללת שלושת הכוחות, המרעילה את עולמו ומשפיעה על בני מינו, על אויביהם הדוריגים ועל הענקים.

ספרה של דיאנה ווין ג’ונס, תרגמה לעברית יעל ענבר.

תיאור

“אני מזמֵן את הכוח העתיק, את הכוח התיכון ואת הכוח החדש כדי שיכבלו את הקללה הזו לקולר שלי. מי ייתן ולא תסור עד שכל השלושה יפויסו.”

זהו סיפורם של גָּאֵיר, אָיינָה וקֶרִי, שחיו בתל גָּרְהוֹלְט שבמישור הביצות. איינה וקרי ניחנו בכוחות מיוחדים, כיאה לילדיו של גיבור אגדי. אבל גאיר, הילד האמצעי, הוא סתם ילד רגיל. הוא יודע כמה כולם ודאי מאוכזבים ממנו.

כוחות מיוחדים נחוצים כעת מאוד לבני התל של גאיר, כי הקללה על הקולר משפיעה על כולם. המזון דל, התל מתמלא אורחים בלתי רצויים והצפיפות קשה מנשוא, אויביהם הדוריגים מסוכנים מאי פעם, ואפילו הענקים באזור מתנהגים מוזר… יש שמועות שמישור הביצות כולו נמצא על סף חורבן!

ספר נוסף של אשפית הפנטזיה דיאנה ווין ג’ונס (“עיר הזמן“, “הטירה הנעה”) ובו נקודת מבט מפתיעה על תבניות של אגדות ועל יחסי ילדים והורים.

תרגמה לעברית יעל ענבר, 292 עמודים.

מומלץ מסביבות גיל 11 ומעלה.

 

רגע לפני שאתם רוכשים – אולי משתלם לכם יותר לקנות את כרטיסיית הספרים שלנו?

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

דיאנה ווין ג'ונס

דיאנה ווין ג'ונס (1934-2011) נחשבת לאחת הסופרות המקוריות והמשפיעות בתחום הפנטזיה לנוער. אף שלא זכתה בהכרה רבה בתחילת הקריירה שלה, עם השנים התבגרו הילדים שקראו את ספריה והיו ליוצרים בזכות עצמם, וכך הולך ומתגלה שהיא גידלה דור שלם של סופרים שהעריצו אותה בצעירותם, ובהם ניל גיימן, הולי בלק, שרה ריס ברנאן, גארת' ניקס ועוד ועוד. ספרה "הטירה הנעה" עובד לסרט אנימציה על ידי הבמאי האיאו מיאזאקי, והיה מועמד לפרס אוסקר. ספרים נוספים פרי עטה שתורגמו לעברית: "המהלכים בקצוות", "הביריון של ארצ'ר", "חיי קסם", "תשע הנשמות של כריסטופר צ'אנט", "שבוע המכשפות" ו"מגדלים פורחים באוויר".

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון:

ספרים נבחרים