מבצע!

69.00 60.00

עוד הרפתקה מטורללת ורבת דמיון מהיוצרים של “עוגות בחלל”.

תיאור

אמא ואבא של אוליבר הם מגלי ארצות – אבל התגלית הכי גדולה עוד מחכה לו!

עוד הרפתקה מטורללת ורבת דמיון מהיוצרים של עוגות בחלל. את הספר הזה כולם ירצו לקרוא!

ביחד עם חבריו החדשים – אלבטרוס רגזן, בת ים קצרת רואי ואי נודד ידידותי – יוצא אוליבר לחפש אחר הוריו הנעדרים. אבל לפני שיוכל לפצוח במבצע הצלה נועז, הוא יצטרך להתמודד עם צבא של קופי ים שובבים…

 

תרגמה לעברית: גילי בר-הלל סמו

207 עמודים, מנוקד ומאוייר

 

רגע לפני שאתם מזמינים – משתלם יותר לרכוש את הספר דרך כרטיסיית הספרים של הוצאת עוץ!

 

ביקורות:

“אוליבר קריספ הוא ילד שיצא מהספרים הישנים שגדלתי עליהם… הסיפור קולח ונהדר.” – קרן לנדסמן, “בלי פאניקה” (קישור)

מה אומרים הקוראים:

רכשתי את הספר “אוליבר והאיים הנודדים” וכן את “עוגות בחלל” דרך הדסטארט והייתי מוכרחה להודות על ההנאה הצרופה. ראשית קיבלנו חבילה נהדרת, מלאה בכל טוב של הפתעות, בני בן השבע שמח עימן מאד ומיהר ושם במגרת האוצרות הסודית שלו. שנית, ערב ערב אנחנו מקריאים לשני ילדנו (בן 7 ו-5) מהספרים ולא מצליחים לעצור… (אין ברירה, מציבים גבולות 🙂 ) שני הספרים כתובים ומתורגמים כהלכה, אוצר המילים עשיר ועסיסי, השילוב של האיור והטקסט מושלם בעיני, האיורים הנפלאים, מגיעים תמיד בדף הבא… רגע אחרי התיאור השופע והמרתק שמשאיר מקום גם לדימיון, אבל משלימים אותו. פשוט תענוג צרוף, לכל החושים.

תודה רבה רבה

אמא של טל וגיא שנהנים מכל רגע
כל הספרים של שבוע הספר נקראו בידי הנער הצעיר… וכמובן גם בידי האחים הבוגרים… תודה! ההנאה היתה גדולה מאד. קשה לדעת מה יותר אהב… ציטוט: “אוליבר ממש נחמד, והעוגות היו מלאי פרטים מעניינים והכי כיף שהם ספרים”
וואוו! אוליבר מטריף! חמוד מצחיק מטורלל חכם וחתיך. תודה רבה!
אוליבר נקרא באושר ובהנאה, וחוליגושם זכה לרעמי צחוק.

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

פיליפ ריב

פיליפ ריב כתב את הרפתקת החלל הראשונה שלו כשהיה בן חמש. הוא קרא לסיפור "ספייק וספוק טסים לירח", וסופר בו על אסטרונאוט והכלב שלו. מרוב שהיה מרוצה ממנו, הוא כתב עוד המון סיפורים. בגינת ביתו שבדרתמור הוא סימן רחבת נחיתה לחלליות מזדמנות. בינתיים עוד לא ביקר אותו אף חייזר פרט לשרה, אבל באופן מסתורי נעלמו הכפיות מביתו.

שרה מקינטייר (מאיירת)

שרה מקינטייר היא טייסת קרב חייזרית סודית מכוכב הלכת משקפשפיץ. היא נחתה על כדור הארץ עם אוסף של עטי חלל ומזוודה מלאה כובעים, וניצלה את כישורי הציור המתקדמים שלה כדי להתבסס כמאיירת ואמנית קומיקס מובילה. החללית שלה חונה כעת בדרום לונדון.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: