98.00 65.00

רומן גרפי מרגש ועטור פרסים על נימונה, מחליפת-צורה צעירה וחמת מזג, המצמידה את עצמה כשוליה לנבל שאלאזר שחורלב.

תיאור

רומן גרפי, כתבה ואיירה נואל סטיבנסון.

264 עמודים, מומלץ מגיל 12 ומעלה. נוסח עברית: גילי בר-הלל סמו

 

תקציר:

יום אחד מופיעה במאורתו של הנבל שאלאזר שחורלב נימונה, מתבגרת נמרצת, ומודיעה לו שהיא השוליה החדשה שלו. שחורלב המתבודד לא מעוניין בעוזרים, אבל עד מהרה מתברר שלנימונה יכולות יוצאות דופן שעשויות לסייע לו במעשי הרשע: היא יכולה להחליף צורה לכל חיה, אמיתית או דמיונית, וללבוש מראה של כל אדם, חי או בדיוני.

תחילה במעשי קונדס קלילים, ובהמשך בפעולות יותר ויותר נועזות כנגד האביר חלציפז ו”המכון” אשר שולט מאחורי הקלעים בממלכה, מתפתח הקשר בין שחורלב לנימונה ונחשפים סיפוריהם. אגב כך עולות שאלות כגון: מי היא נימונה האמיתית – האם ילדה, יצור קסם או מפלצת? ואם לא היא המפלצת, מי כן? ובכלל מיהם הרעים ומי הטובים? והאם אפשר לאהוב גם את מי שפגע בנו?

הספר, שהתחיל כפרויקט גמר של נואל סטיבנסון בלימודי האמנות והתפתח כמדור באינטרנט, היה מועמד לשלל פרסים, הן בתחום הספרות והן בתחום הקומיקס: פרס הספרים הלאומי של איגוד מוכרי הספרים האמריקאי (National Book Award), פרס אייזנר, פרס נבולה ועוד. סטיבנסון היטיבה להדגים בו כיצד אפשר לנצל את המדיה הגרפית על מנת לרקום סיפור שיש בו לא רק בידור ופעולה, כי אם גם חתרנות פוליטית ועומקים רגשיים שוברי לב.

מגב הספר:

נימונה היא מחליפת-צורה צעירה וחמת מזג, עם כישרון מיוחד לצרות.

לורד שָֹאלָאזַר שֹחוֹרְלֵב הוא נבל רודף נקמה.

ביחד עומדים שחורלב ונימונה, הנבל ונושאת כליו, לחולל צרות צרורות של ממש. המשימה: להוכיח לתושבי הממלכה שסֶר אַמְבְּרוֹזִיוּס חֶלְצִיפַּז וחבריו במכון לאבירות ואכיפת החוק הם לא הגיבורים שחושבים כולם.

אויבים בנפש!

דרקונים!

מדע!

סימבּוֹליזם!

כל אלה ועוד ממתינים לכם בדפי היצירה החתרנית, החדה והחצופה הזאת.

רב מכר של הניו יורק טיימס, עטור שלל פרסים ושבחים.

ספר הבכורה המענג של הקומיקסאית והאנימטורית נואל סטיבנסון (“שי-רה ונסיכות הכוח”, “וונדר מציל את העולם”).

* נבחר למצעד הספרים תשפ”א

 

אם תקראו רק רומן גרפי אחד השנה, שזה יהיה האחד.” – קירקוס

 

רגע לפני שאתם מזמינים: אולי משתלם לכם יותר לרכוש כרטיסייה של הוצאת עוץ

 

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

נואל סטיבנסון

נואל סטיבנסון (ילידת 1991) היא קומיקסאית ואנימטורית. הספר "נימונה" התחיל כפרוייקט סיום ללימודי הקומיקס שלה באוניברסיטת מרילנד, והתפרסם כווב-קומיק בהמשכים באינטרנט לפני שאיגדה אותו לספר. הספר זכה בשלל פרסים ובהם פרס אייזנר (הפרס החשוב בעולם הקומיקס), ופרס נבולה, והזניק את סטיבנסון לתודעה הציבורית. בגיל 23 היא היתה הכותבת הצעירה ביותר בתולדות ה-National Book Award היוקרתי שספרה היה מועמד לפרס. מאז התמקדה בעיקר באנימציה, בתוכניות כגון "וונדר מציל את העולם" והסדרה המחודשת "שי-רה ונסיכות הכוח" אשר סטיבנסון עומדת בראשה.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון:

ספרים נבחרים