85.00 55.00

שתי תלמידות-חברות פותרות תעלומת רצח בפניימיית בנות בריטית בשנות השלושים. ספר ראשון בסדרה ממכרת שהיתה ללהיט!

תיאור

מאת רובין סטיבנס, תרגמה לעברית ענבל שגיב-נקדימון

פנו דרך שרלוק וווטסון, צמד בלשיות חדש הגיע למדף הספרים! הכירו את תלמידות כיתה ז’ בפנימיית דיפדין, דייזי וולס והייזל וונג.

הפשע הכי חמור שתלמידה בדיפדין יכול לבצע הוא אי-עמידה בלוחות הזמנים, כך שהייזל ווֹנג כלל לא מביאה בחשבון שהיא עלולה להתעכב ולאחר בגלל דבר לא צפוי כמו רצח. אבל הנה על רצפת אולם ההתעמלות מוטלת מיס בל, המורה למדעים, ללא רוח חיים! הייזל רצה להזעיק את חברתה הטובה דייזי וולס, שתמיד יודעת מה לעשות – אבל כשהשתיים חוזרות אל אולם ההתעמלות, הגופה של מיס בל נעלמה! צרה צרורה. הצלצול כבר נשמע והשתיים עומדות לאחר לארוחת הערב. אבל דייזי דווקא מאושרת: הנה סוף סוף התעלומה שתצדיק את הקמת מועדון הבילוש וולס את וונג!

ספר ראשון בסדרת בילוש מענגת וממכרת, שהיתה ללהיט גדול בבריטניה.

280 עמודים

איור עטיפה: אלינה גורבן

 

מהעיתונות:

רצח זה לא מנומס משול לשתיית שוקו חם ליד האח: הוא חמים ומתוחכם ומספק כל כך.” – קתרין רנדל

“הגאונות של רצח זה לא מנומס הוא השילוב בין תעלומת הרצח האינטימית של עידן הזהב בספרות הבלש, לבין האסקפיזם והידידות העזה של הרפתקת פנימיות מסורתית; אך הכול מוצג דרך עיניים של זרה באופן שמונע מהנוסטלגיה להפוך מתקתקה מדי.”הגארדיאן

“רובין סטיבנס השכילה ליצור הכלאה בין סוגות הבלש והפנימייה… הבשר ברומן הוא ניתוח שרלוקיאני מדוקדק של הראיות, אך לצידו יש די תוספות מעוררות-רגש כדי להצית נאמנות עזה בקרב בנות 9 עד 12.” – דיילי טלגרף

“ספר ביכורים שנון וחד, שישאיר את הקוראים בהמתנה דרוכה להמשכים שיבואו.” – Publisher’s Weekly

“חברוּת, פנימייה, ורצח הראוּי לאגתה כריסטי.” – The Bookseller

“אחת הסדרות הכי משובחות של השנים האחרונות.” Irish Times

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

רובין סטיבנס

רובין סטיבנס נולדה בקליפורניה וגדלה באוקספורד שבאנגליה, לא הרחק ממקום הולדתה של אליס בארץ הפלאות. בדומה לגיבורות ספריה, הייזל ודייזי, סטיבנס העבירה את שנות נעוריה בפנימייה לבנות, אם כי לדאבונה לא זכתה לחקור שם תעלומות רצח מסתוריות. את ספרה הראשון "רצח זה לא מנומס" היא התחילה לכתוב בשנת 2011 במסגרת חודש הכתיבה NaNoWriMo ובהשפעת תור הזהב של הספרות הבלשית. מאז ראו אור עוד תשעה ספרים בסדרה. כיום, היא סופרת במשרה מלאה ומגדלת דרקונית מזוקנת בשם ווטסון כחיית מחמד.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון:

ספרים נבחרים