מבצע!

85.00 60.00

חייזרית קטנה שגדלה בפארק שעשועים אינטרגלקטי חולמת להצטרף לצמד המכונאים הרשמיים של היריד, אבל כשמבקר ירידים מגיע במפתיע, עתיד היריד בסכנה.

תיאור

הכירו את שאקל ושפיץ, צמד התיקונצ’יקים האלופים שדואגים לתחזוקה ולתפעול של יריד השעשועים החללי, הֶחָלָלוּנָה-פַּארְק. עד שיום אחד, פורצת מהומה…

אֶמִילִי נחושה לתת להם יד – גם אם הם לא רוצים אותה. אבל האם היא באמת יכולה לעזור בהתפצצות פאדג’ קָטַסְטְרוֹפָאדְג’לית, היפוך גרביטציוני והשתוללות של מפלצת צמר-גפן מתוק? או שאולי סדרת התקלות תסתיים באסון ובסגירה של הֶחָלָלוּנָה-פַּארְק?

 

תרגמה לעברית: גילי בר-הלל סמו

224 עמודים.

 

רגע לפני שאתם מזמינים – משתלם יותר לרכוש את הספר דרך כרטיסיית הספרים של הוצאת עוץ!

ביקורות:

“זהו ככל הנראה הספר הטוב ביותר של הצמד… סיפור מבדר ומהנה”. יותם שווימר, הפנקס, 2.7.18

“דמיון מטורף, שנינות, המון הומור, לא מעט ביקורת חברתית… ספרים פשוט מעולים!” – מאירה ברנע, מאקו

detail product

  • מספר עמודים : 224
  • סיווג :

על המחבר

פיליפ ריב

פיליפ ריב כתב את הרפתקת החלל הראשונה שלו כשהיה בן חמש. הוא קרא לסיפור "ספייק וספוק טסים לירח", וסופר בו על אסטרונאוט והכלב שלו. מרוב שהיה מרוצה ממנו, הוא כתב עוד המון סיפורים. בגינת ביתו שבדרתמור הוא סימן רחבת נחיתה לחלליות מזדמנות. בינתיים עוד לא ביקר אותו אף חייזר פרט לשרה, אבל באופן מסתורי נעלמו הכפיות מביתו.

שרה מקינטייר (מאיירת)

שרה מקינטייר היא טייסת קרב חייזרית סודית מכוכב הלכת משקפשפיץ. היא נחתה על כדור הארץ עם אוסף של עטי חלל ומזוודה מלאה כובעים, וניצלה את כישורי הציור המתקדמים שלה כדי להתבסס כמאיירת ואמנית קומיקס מובילה. החללית שלה חונה כעת בדרום לונדון.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון:

ספרים נבחרים