מבצע!

85.00 60.00

ילדה עם לב של דרקונית

ספר ההמשך של “דרקונית עם לב של שוקולד”. סילקה היא ילדת רחוב קשוחה, שחייה השתנו כשהתיידדה עם ילדה/דרקונית (דרקונית עם לב של שוקולד). כעת אפילו נסיכת הכתר מתעניינת בכישוריה, בשעה שארמון המלכות מתכונן למשלחת דיפלומטית מארץ הפיות, הקשורה לעברה המסתורי של סילקה. לגיל 8 ומעלה.

 

 

תיאור

תרגמה: נעה שביט

243 עמודים

 

בעיר יפהפייה המפורסמת בשוקולד שלה ובברית שכרתה עם הדרקונים, היה היתה ילדה בעלת לב כה אמיץ, שהיא העזה לספר את הסיפור המופלא מכולם: האמת.

מאז ומעולם היתה פרחחית הרחוב סילקה טובה בהמצאת סיפורים וגוזמאות. בזכות כשרונה היא התיידדה עם דרקונית קטנה, והשיגה לעצמה עבודה מכובדת בבית שוקולד יוקרתי. שמה של סילקה אף הגיע לאוזני נסיכת הכתר בכבודה ובעצמה, וזו מטילה עליה משימה חשאית בארמון!

בקרוב, כך מגלה לה הנסיכה, תגיע לבקר משלחת מחצר המלכות המסתורית והמסוכנת של ממלכת הפיות. המשימה של סילקה: לרגל אחרי הפיות ולגלות את סודותיהן. אך לסילקה סודות משלה, וסיבות משלה לחשוד בפיות. האם תצליח לעמוד במשימתה מבלי לסכן את סיפור הכיסוי שלה, את הברית העדינה עם הדרקונים, ואת שלום הממלכה כולה?

הרפתקה קסומה מנקודת מבט חדשה, בהמשך לספר האהוב דרקונית עם לב של שוקולד.

 

גרסת אודיו של הספר לרכישה באתר אייקאסט.

 

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

סטפני ברג'יס

סטפני ברג'יס גדלה במדינה מישיגן בארה"ב, אך בבגרותה היגרה לבריטניה. היא מתגוררת בוויילס, מוקפת הרים, טירות, ובתי קפה, עם בעלה, שני בניהם, וחתולה דעתנית בשם "פבלז". ברג'יס כותבת ספרים וסיפורים קצרים לבני נוער ולמבוגרים. היא למדה מוזיקולוגיה בווינה, וכתבה דוקטורט על הקשרים בין אופרה לפוליטיקה בווינה של המאה ה-19.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: