מבצע!

75.00 60.00

פסטיבל של רוחות רפאים

ספר ההמשך של “אין פה רוחות רפאים”.

תיאור

ספר ההמשך של אין פה רוחות רפאים.

כתב ויליאם אלכסנדר, תרגמה לעברית ורד טוכטרמן, 198 עמודים.

העלילה:

מרוב רוחות רפאים, רוסה דיאס לא יודעת מנוחה. רק לא מזמן היא הצילה את תושבי העיירה אינגוט בכך שנתנה דרור לכל רוחות הרפאים שגורשו ממנה. כעת, כמו כל שאר העולם, אינגוט מלאה רפאים ויצורים רדופים. אבל לתושבים החיים של אינגוט אין מושג איך להתמודד עם החידוש הזה, ויש בקרב הרוחות כאלה שעוד מטפחות טינות בנות מאה שנה.

כשגורם על-טבעי כלשהו מתחיל לגזול מילדים את קולותיהם, נופל על רוסה לגלות מי או מה עומד מאחורי חטיפת הקולות. לא עוזר שכמה מבני כיתתה עוד כועסים עליה כי שיחררה את רוחות העיירה. וגם לא החשד המתעורר ברוסה, שרוח אחת מסוימת רודפת דווקא אותה…

ובינתיים חברה הטוב ג’ספר מתמודד עם מה שנשאר מפסטיבל הרנסנס, שהיה בעבר מקור הגאווה ומוקד התיירות העיקרי של אינגוט. רוחות עתיקות מההיסטוריה נאבקות כעת ברוחות הפסטיבל, ואתר היריד הפך למקום מסוכן. האם ייתכן בכלל לפייס את כולן?

רוסה וג’ספר יזדקקו לכל כישוריהם ולמלוא תושייתם כדי לשמר את העיירה שלהם בריאה ושלמה, בספר ההמשך המותח לאין פה רוחות רפאים.

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

ויליאם אלכסנדר

ויליאם אלכסנדר נולד בשנת 1976 במיאמי לאם אמריקאית ואב מהגר מקובה. הוא למד תיאטרון ולימודי פולקלור במכללת אוברלין, וספרות אנגלית באוניברסיטת ורמונט. הוא חובב תיאטרון מושבע, אך קריירת המשחק שלו נגדעה בטרם עת בעקבות פציעה קשה. את זמן ההחלמה הממושך ניצל כדי לכתוב, כשרון אותו המשיך וטיפח בלימודי כתיבה יוצרת במסגרת סדנת קלריון לכותבי מדע בדיוני ופנטזיה. בין היוצרים שהשפיעו על סגנון הכתיבה שלו נמנים אורסולה לה-גווין וארתור קונאן דויל. לדעתו, קפה טוב ומוזיקה טובה הם מתכון מנצח לעורר את הדמיון. כיום הוא מרצה בתוכנית לכתיבת ספרות ילדים ונוער במכללה ללימודי אמנות בורמונט.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: