מבצע!

84.00 57.00

ההרפתקאות הבלתי נוחות בעליל של ברונטה לב-בזלת

ברונטה לב-בזלת הקטנה נאלצת להוציא לפועל את צוואת הוריה ולצאת לבדה למסע רב סכנות שבו תצטרך לאתר את עשר דודותיה ולחלק להן מתנות מיוחדות. הרפתקה יוצאת דופן ומכשפת.

מק"ט: 1265-81

תיאור

מאת: ג’קלין מוריארטי

תרגמה לעברית: ניצן לפידות

383 עמודים

בשיתוף פעולה עם הוצאת הכורסא אנו מתכבדים למכור באתר הוצאת עוץ את הספר הזה, על המסע המסתורי אליו נדרשת לצאת ילדה קטנה בעקבות הצוואה המכושפת של הוריה, ובמהלכו תפגוש את עשר דודותיה השונות והמשונות.

מגב הספר:

כשהוריה של ברונטה לב-בזלת יצאו אל ההרפתקאות שלהם, הם השאירו אותה על מפתן ביתה של דודתה איזבל ביחד עם פתק קטן וקופסה של תה פריחת הענן.

חייה של ברונטה אצל דודה איזבל מתנהלים על מי מנוחות ובלי שום הרפתקאות מיוחדות, תודה רבה. אך הכול משתנה כשמגיעה חדשה מרעישה: הוריה נהרגו מאש תותחים של ספינת שודדי ים. כעת על ברונטה להוציא לפועל את צוואתם ולצאת לבדה למסע רב סכנות שבו תצטרך לאתר את עשר דודותיה ולחלק להן מתנות מיוחדות.

כך, חמושה בתיבה מלאה במתנות משונות, בהמון שכל ישר ובלא פחות עקשנות, יוצאת ברונטה לדרך. היא תתמודד בדרכה הייחודית עם דרקונים, עם בלשים ועם שודדי ים – ועם החשד ההולך וגובר שלהרפתקה שלה יש גם משמעות נסתרת.

הכותבת עטורת הפרסים ג’קלין מוריארטי כתבה אגדה שנונה, מפתיעה ומלאת קסם. קוראים צעירים ומבוגרים יתאהבו בברונטה הייחודית והבלתי נשכחת ולא יניחו את הספר עד העמוד האחרון.

 

“בזכות כתיבה מלאת ביטחון, הומור, דמיון ופיתולי עלילה, רומן זה שם את מוריארטי בשורה אחת עם סופרים כמו דיאנה וין ג’ונס. קוראים ירצו לחזור ולקרוא את הספר הקסום הזה מיד אחרי שיסיימו לקרוא אותו בפעם הראשונה, כדי לאתר את כל הרמזים, ההקשרים וצירופי המקרים שמוריארטי ארגה לתוכו”.

The Horn Book, starred review

 

“ג’קלין מוריארטי מכשפת, מסעירה ומענגת ברומן המופלא, המפתיע, הייחודי והחדשני הזה, ובד בבד מהדהדת את יצירותיהם של סופרי ילדים קלאסיים כמו דיאנה וין ג’ונס וג’ואן אייקן”.

גארת ניקס

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “ההרפתקאות הבלתי נוחות בעליל של ברונטה לב-בזלת”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

No Author assigned to this book

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: