200.00275.00

אאאה! כרטיסיית חמישה ספרים

תכנית המנויים של הוצאת עוץ!

שלמו עבור חמישה ספרים, וקבלו אותם במחיר הכי משתלם!

את הכרטיסייה אפשר לפדות תמורת ספרים קיימים בקטלוג, ו/או תמורת ספרים חדשים.

מבצע חנוכה 2019: קנו כרטיסיית ספרים במתנה עבור משפחה אחרת, וקבלו ספר מתנה לבחירה לעצמכם!

איך עובדת הכרטסייה?

בכל שנה צפויים לצאת לאור בהוצאת עוץ 4 עד 6 ספרים. שלמו עכשיו, והספרים החדשים יישלחו אליכם אוטומטית, אלא אם תבקשו לדלג על ספר מסוים לטובת הספר הבא שלנו. תמיד נשלח אליכם מייל עם פרטים על הספרים החדשים, כחודש לפני המשלוח בדואר, כדי שתוכלו להגיב ולוותר אם אינכם מעוניינים בספר. כשהכרטיסייה שלכם תיגמר, תוכלו פשוט לחדש אותה!

כך תקבלו את ספרי הוצאת עוץ לפני כולם, במחיר הנחה מיוחד. בנוסף ייתכן ומדי פעם נוסיף הפתעות קטנות למשלוחים כגון סימניות, מדבקות או גלויות, שאנו שולחים רק למזמינים באתר.

אפשר לפדות את הכרטיסייה גם על ספרים קיימים. צרו קשר להזמין את הספרים שאתם מבקשים.

 

בשנה הקרובה אנחנו שואפים להוציא לאור לפחות חמישה ספרים. הספרים שנמצאים בעבודה:

  • נימונה מאת נואל סטיבנסון. תרגום: גילי בר-הלל. רומן גרפי, ספק פנטזיה ספק מדע בדיוני, ספק לנוער ספק למבוגרים. מי היא נימונה? ילדה או אישה? כריש או דרקון? ואולי היא בכלל הוא? הכישרון של נימונה הוא לשנות צורה, והשאיפה שלה היא אחת: להיות שולייה לקוסם/מדען הרשע מכול. צפי: דצמבר
  • מקום כלל לא רדוף רוחות מאת וויליאם אלכסנדר. תרגום: ורד טוכטרמן. בעולם שכל כולו רדוף רוחות רפאים של זכרונות, אכזבות ואבידות, אמא של רוסה עובדת כמפייסת רוחות מקצועית: אז למה היא בוחרת לעבור דווקא לעיירה היחידה שאין בה כלל רוחות רפאים? והאם כאן תמצא רוסה שקט ושלווה? תעלומה קסומה ומותחת. לגיל 10 ומעלה. צפי: פברואר
  • The Spellcoats מאת דיאנה ווין ג’ונס. תרגום: ענבל שגיב-נקדימון. גלימות ארוגות שמוחזקות במוזיאון מצפינות בתוכן טקסט עתיק, שהוא ספק יומן מסע של חבורת ילדים, ספק אגדה. לגיל 11 ומעלה. צפי: חורף.
  • תיק-תק מעוץ מאת פרנק באום. תרגום: גילי בר-הלל. הספר השמיני בסדרת ארץ עוץ, ובו מסופר כיצד המלכה אן דלה-ואמוס מממלכת אודרוב ניסתה לכבוש את ארץ עוץ.  לגיל 7 ומעלה. צפי: אביב.
  • A Skinful of Shadows מאת פרנסס הרדינג. תרגום: יעל ענבר. נערה מגלה שהיא יכולה להזמין רוחות מתים להתגורר בתוך המוח שלה. הראשונה שמצטרפת לתודעתה: דוּבָּה זועמת. לגיל 12 ומעלה. צפי: קיץ.

רוכשי כרטיסייה יקבלו דיוורים על הספרים החדשים שעומדים לראות אור בהוצאה, בערך אחת לחודשיים.

(שימו לב: בעת ביצוע הרכישה, ביציאה מהקופה, אין צורך שתבחרו פעם שנייה בשיטת משלוח, אלא אם רכשתם מוצר אחר בנוסף לכרטיסיית הספרים.)

מק"ט: אין מידע קטגוריה:

נקה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “אאאה! כרטיסיית חמישה ספרים”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

No Author assigned to this book

ספרים נבחרים

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185