240.00260.00

כרטיסיית ספרים: 4 + 1

תכנית המנויים החדשה של הוצאת עוץ!

רכשו כרטיסייה לארבעה ספרים עתידיים, וקבלו ספר חמישי במתנה!

בכל שנה צפויים לצאת לאור בהוצאת עוץ 4 עד 6 ספרים. שלמו עכשיו, והספרים החדשים יישלחו אליכם אוטומטית, אלא אם תבקשו לדלג על ספר מסוים לטובת הספר הבא שלנו. כשהכרטיסייה שלכם תיגמר, תוכלו פשוט לחדש אותה, ולזכות בעוד ספר מתנה!

כך תקבלו את ספרי הוצאת עוץ לפני כולם, במחיר הנחה מיוחד. בנוסף ייתכן ומדי פעם נוסיף הפתעות קטנות למשלוחים כגון סימניות, מדבקות או גלויות, שאנו שולחים רק למזמינים באתר.

בשנה הקרובה אנחנו שואפים להוציא לאור חמישה ספרים. הספרים שנמצאים בעבודה:

  • כשהתירס לוחש מאת לורה רובי, תרגמה יעל ענבר. יום אחד נעלמה רוזה מהעיירה האמריקאית הקטנה שבה התגוררה. תושבי העיירה סבורים שהיא פשוט עזבה. רק פין, נער מבודד משולי החברה, בטוח שהיא נחטפה על ידי גבר מסתורי. ספר פיוטי ומכושף, מומלץ לגיל 12+
  • לשבוע הספר: שאקל ושפיץ שירות תיקונים מאת פיליפ ריב ושרה מקינטייר, תרגמה גילי בר-הלל. ספר נוסף מהיוצרים של “כלבלבי הצפון הפראי” ו”עוגות בחלל”, המספר על חייזרית קטנה שחיה בירח-לונה-פארק ומסייעת לצמד תיקונצ’יקים לתקן את המתקנים המתקלקלים בקצב לא סביר. לגיל 6+   צפוי לראות אור לקראת שבוע הספר (יוני).
  • בקיץ: שוק הגובלינים מאת כריסטינה רוזטי, תרגמה גילי בר-הלל, תאייר עפרה עמית. פואמה אפלה ומכושפת מהמאה ה-19, מאבני היסוד של ספרות הפנטזיה הבריטית. לגיל 14+. צפוי לראות אור בקיץ.
  • בסתיו: שירת הקוקיה מאת פרנסס הרדינג, תרגמה ורד טוכטרמן. מאת מחברת הספר “עץ השקרים”. דברים משונים קורים לטריס, מאז התאונה שהיא לא ממש זוכרת. אחותה שונאת אותה. הוריה שומרים מפניה סודות. ושום דבר לא מוסבר. ספר פנטזיה/אימה/רומן היסטורי מבעית ומרומם. לגיל 12+
  • בחורף: נערת הטלאים של עוץ מאת פרנק באום, אייר ג’ון ניל, תרגמה גילי בר-הלל. בספר השביעי בסדרת עוץ, אוג’ו חסר המזל יוצא למסע לחפש מרכיבים לשיקוי קסמים, בעזרו הוא מקווה להציל את דודו שהפך לפסל.  לגיל 6+

 

הרוכשים כרטיסייה יקבלו מאיתנו דיוורים על ספרים חדשים שעומדים לראות אור בהוצאה.

(שימו לב: בעת ביצוע הרכישה, ביציאה מהקופה, אין צורך שתבחרו פעם שנייה בשיטת משלוח, אלא אם רכשתם מוצר אחר בנוסף לכרטיסיית הספרים.)

מק"ט: אין מידע

נקה

פרטי המנוי

פרטי מקבל\ת המתנה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “כרטיסיית ספרים: 4 + 1”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

No Author assigned to this book

ספרים נבחרים

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185