220.00295.00

כרטיסיית חמישה ספרים

חמישה ספרים ב-220 ש”ח!

שלמו עבור חמישה ספרים, וקבלו אותם במחיר הכי משתלם!

אפשר לממש את כל חמשת הספרים בהזמנה אחת: פשוט כיתבו בהערה את שמות הספרים בהם אתם מעוניינים.

לחליפין, אפשר לממש את הכרטיסייה בצורת מנוי לספרי ההוצאה: על כל ספר חדש שנשלח לכם, ירד “ניקוב” מהכרטיסייה. מנויי ההוצאה מקבלים מפעם לפעם צ’ופרים מטעם הוצאת עוץ: סימניות, מדבקות והפתעות קטנות. פעם אפילו שלחנו שוקולד!

איך מזמינים ספרים מהקטלוג?

מי שכבר יש בבעלותם כרטיסייה יכולים פשוט לכתוב לנו באיזה ספרים הם מעוניינים. יש גם אפשרות לבחור ספרים לעגלת הקניות באתר, ולבחור כאופציית תשלום “ניקוב בכרטיסייה”.

איך עובד המנוי?

בכל שנה צפויים לצאת לאור בהוצאת עוץ 6 עד 8 ספרים. שלמו עכשיו, וקבלו את הספרים במשלוח ישירות אליכם, לפני שהם מגיעים לחנויות הספרים!  בכל פעם שעומד לצאת ספר חדש, נשלח אליכם מייל עם פרטים עליו כחודש מראש. אתם רק צריכים לכתוב אם אתם רוצים את הספר החדש, או רוצים לשמור ניקוב על הכרטיסייה לספרים הבאים. בנוסף לספרים עצמם, מפעם לפעם נוסיף הפתעות קטנות למשלוחים כגון סימניות, מדבקות, גלויות או אפילו שוקולד שאנו שולחים רק למזמינים באתר.

בשנה הקרובה אנחנו שואפים להוציא לאור לפחות חמישה ספרים. הספרים שנמצאים בעבודה:

  • פסטיבל של רוחות רפאים מאת ויליאם אלכסנדר. תרגום: ורד טוכטרמן. ספר ההמשך של “אין פה רוחות רפאים“. העיירה אינגוט השתנתה ללא הכר – אך עברה המבולבל עדיין רודף אותה. האם זהו הקץ לפסטיבל הרנסאנס ולחיים הנורמליים בעיירה? רוסה וג’ספר עסוקים מתמיד. צפי: אוגוסט
  • חטופים בחלל מאת סופיה מקדוגל. תרגום: נעה שביט. ספר ההמשך המיוחל ל”שורדים על מאדים. אליס וחבירה יוצאים לנופש בחללית תענוגות, אך מסתבכים בקנוניה פוליטית ומגיעים ליעד אחר לחלוטין… צפי: ספטמבר
  • רצח זה לא מנומס מאת רובין סטיבנס. תרגום: ענבל שגיב-נקדימון. פנו דרך הולמס וווטסון! העולם מוכן לצמד בילוש חדש: דייזי וולס והייזל וונג, תלמידות כיתה ז’ פותרות תעלומות רצח בפנימייה בריטית לבנות. צפי: אוקטובר
  • שק מלא צללים מאת פרנסס הרדינג. תרגום: יעל ענבר. נערה מגלה שהיא יכולה להזמין רוחות מתים להתגורר בתוך המוח שלה. הראשונה שמצטרפת לתודעתה: דוּבָּה זועמת. לגיל 12 ומעלה. צפי: נובמבר
  • תיקתק מעוץ מאת פרנק באום. תרגום: גילי בר-הלל. הספר השמיני בסדרת ארץ עוץ, ובו מסופר כיצד המלכה אן דלה-ואמוס מממלכת אודרוב ניסתה לכבוש את ארץ עוץ.  לגיל 7 ומעלה. צפי: בהתאם לחזרה לשגרה.
  • קווין והבריחה הגדולה מאת פיליפ ריב ושרה מקינטייר, תרגום: גילי בר-הלל סמו. ספר שני על הפוני המעופף קווין, והפעם: קווין נחטף! עם חבריו החדשים החטופים אף הם, עליו למצוא דרך להשתחרר ולחזור אל מקס. לגיל 5 ומעלה. צפי: בהתאם לחזרה לשגרה.

(שימו לב: בעת ביצוע הרכישה, ביציאה מהקופה, אין צורך שתבחרו פעם שנייה בשיטת משלוח, אלא אם רכשתם מוצר אחר בנוסף לכרטיסיית הספרים.)

מק"ט: אין מידע קטגוריה:

נקה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “כרטיסיית חמישה ספרים”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

No Author assigned to this book

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: