30.00

חמישה ימים להשמיד את העולם

ספר קומיקס של טלי סמו, 32 עמודים

קטגוריות: ,

תיאור

רכישה מוקדמת לספר הקומיקס של טלי סמו.

מגב החוברת:

ילדה בשם טלי ושטן בשם השטן עורכים התערבות מי מהשניים יחזיק מעמד יותר זמן בתפקיד של השני. יש להם חמישה ימים לבלות במקום הכי נורא עלי אדמות, החור המקולל שאליו נשלחות נשמות מעונות כדי להעביר את הנצח העגום בייסורים לא נגמרים – חטיבת ביניים.

אה, כן. וגם הגיהנום.

שאלות גורליות עומדות על הפרק: מי ינצח בהתערבות? מי יפסיד? האם טלי תשמיד את העולם? האם השטן יקבל ציון עובר במבחן במתמטיקה?!

מתח! אקשן! רומנטיקה! מחניים!

כל זה ויותר, ב-“חמישה ימים להשמיד את העולם!”

 

ב-2017 זכתה טלי סמו, שהיתה אז בת 14, בתחרות “קומיקסאי נולד” של מגזין הקומיקס “זבנג”. כעת אנו מאגדים את הסיפור כולו – כל המדורים של טלי שהתפרסמו במגזינים “זבנג” ו”מעריב לנוער” – בחוברת בת 32 עמודים.

זוהי רכישה מוקדמת. החוברת תהיה מוכנה למשלוח לקראת סוף אפריל. ישנה אפשרות איסוף עצמי במסגרת כנס “עולמות” שיערך בחול המועד פסח, 23 עד 24 באפריל, במתחם אשכול פיס בתל אביב – סמנו “איסוף עצמי” בעת ההזמנה, והוסיפו הערת הסבר.

מבצע נערת הטלאים: רכשתם את הספר נערת הטלאים מעוץ בהזמנה מוקדמת או על חשבון כרטיסיית ספרים? אתם מוזמנים לרכוש את חמישה ימים להשמיד את העולם במחיר של 10 ש”ח בלבד.

מידע נוסף

מבצע נערת הטלאים

חוברת בלבד, למי שהזמין את נערת הטלאים

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “חמישה ימים להשמיד את העולם”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

טלי סמו

טלי סמו היא קומיקסאית, מאיירת, ושטן במשרה חלקית. היא תלמידת כיתה י' בתיכון לאמנויות בתל אביב. אפשר לעקוב אחריה באינסטגרם: bou_netsayer.

ספרים נבחרים

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185