85.00 60.00

דברים משונים קוראים לטריס מאז התאונה שהיא לא זוכרת. נדמה שמשהו מהותי השתנה בעולם – או אולי בה עצמה? לגיל 12 ומעלה

תיאור

כשטְרִיס מתעוררת אחרי תאונה, היא יודעת שדבר מה אינו כשורה. הרעב שלה אינו יודע גבול, אחותה מפחדת ממנה, והוריה מתלחשים מאחורי דלתות סגורות. היא פותחת את יומנה כדי לנסות להיזכר מה קרה לה – אבל הדפים נתלשו ממנו.

עד מהרה מגלה טְרִיס שמה שקרה היה מוזר ונורא יותר מכפי שהיא מסוגלת לדמיין. בניסיונה לחשוף את האמת עליה לאחד כוחות עם אחותה העוינת, ולהגיע אל גחון העיר בחיפוש אחר האדריכל המטורף שזומם נקמה במשפחתן – לפני שיהיה מאוחר מדי.

תעלומה על-טבעית מצמררת על אדריכלות עירונית, פֵיות ואהבת אחיות. יצירת פנטזיה מופתית נוספת פרי עטה של פרנסס הרדינג, זוכת פרס קוסטה על ספרה “עץ השקרים”.

***זוכה פרס גפן לספר הנוער המתורגם הטוב ביותר לשנת 2020***

זוכה פרס הפנטזיה הבריטי לשנת 2015

 

תרגמה לעברית: ורד טוכטרמן

איור עטיפה: קתלין ג’נינגס

398 עמודים

 

רגע לפני שאתם רוכשים: אוהבים את ספרי הוצאת עוץ? משתלם עוד יותר לקנות את כרטיסיית הספרים שלנו, ולקבל דרכה גם את “שירת הקוקייה”.

 

ביקורות: 

“ספר נהדר של סופרת הפנטזיה/אימה לנוער הכי טובה שאתן (כנראה) עוד לא מכירות… עלילה מקורית, מותחת, מפוצצת מהמצאות דמיון שלא דומות לכלום וכתובה להפליא.” דבי אילון, “החיים עצמם” (קישור)

“אף שהיא מותחת, העלילה איטית ורבת ניואנסים, דומה יותר ל”בלייד ראנר” בתהייה על גבולות האנושי מאשר ליצורים המבעיתים שסטיפן קינג משלח בקוראיו… [היא תכשף] את מי שילך בעקבותיה ויצלול לספר המצוין הזה.” זוהרה רון, גלובס (קישור)

“כולם צריכים לקרוא את פרנסס הרדינג. כולם. מיד.” פטריק נס, מחבר “שבע דקות אחרי חצות”

“פרנסס הרדינג הצטרפה לחבורת הכותבים שאת ספריה תמיד אחפש ואקרא.” גארת’ ניקס, מחבר “סבריאל”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

פרנסס הרדינג

פרנסס הרדינג היא סופרת שחובשת כובע שחור. מקורות קרובים אל הסופרת טוענים שיש לה אחות תאומה מרושעת שלובשת רק לבן ואינה חובשת כובע. השמועה לא אומתה. פרנסס גדלה בבית עתיק במחוז קנט הכפרי באנגליה, על רקע אנקת הרוחות. מאז ומעולם היתה לה העדפה לסיפורים קודרים ואפלים: כשהיתה רק בת שש, כתבה סיפור קצר שכלל ניסיון הרעלה, מוות מדומה ונבל שהושלך מצוק - וכל זה בעמוד אחד! כשגדלה קצת למדה ספרות אנגלית באוניברסיטת אוקספורד, בינות צריחים מימי הביניים וקאפלות עטורות פסלי מפלצות. שנים רבות כתבה פרנסס למגירה, מבלי לנסות לפרסם את כתביה; עד שחברתה, הסופרת ריאנון לאסיטר, גנבה ממנה את אחד מכתבי היד והגישה אותו בשמה לעורכת בהוצאת מקמילן. בשנת 2015 זכתה פרנסס הרדינג בפרס קוסטה היוקרתי על ספרה "עץ השקרים", סופרת הנוער הראשונה שזכתה בפרס זה מאז פיליפ פולמן בשנת 2001.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: