75.00 55.00

ספר מדע בדיוני לנוער (מומלץ מסביבות גיל 10 ומעלה) מאת סופיה מקדוגל, בתרגום נעה שביט.

 

תיאור

300 ילדים נשלחו למאדים: מה יכול להשתבש?

כשאֶליס דֶר בת ה-12 מפונה מאנגליה למאדים בספינת חלל, היא מבינה שהמלחמה בחייזרים כנראה לא נוחלת הצלחה מסחררת. כבר 15 שנה שבני האדם שקועים בּקְרָב על כדור הארץ, מול חייזרים פולשים שמקפיאים בהדרגה את כוכב הלכת שלנו כדי להכשירו לצרכיהם.
בזכות אמא שלה, טייסת קרב מפורסמת, אליס מצטרפת לקבוצה של 300 ילדים שמורחקים מהקרבות ונשלחים למקלט במאדים. כולם מצפים שאליס תלך בדרכי אמה, ותגדל להיות לוחמת נועזת. אבל לפני שתחליט מה היא רוצה להיות כשתגדל, אליס צריכה לשרוד את שלל הסכנות במאדים: אוויר שאפשר רק בערך לנשום, שמש שאפשר רק בערך לא להישרף ממנה למוות, וגרוע מכול, חבורת בני נוער ממש מרושעת.
יחד עם קומץ ילדים דחויים ודג זהב רובוטי, יוצאת אליס להציל שני עולמות, כשהיא מצוידת בשני כלי עזר חשובים וחיוניים: אומץ לב וגליל של סרט הדבקה.

 

תרגמה לעברית: נעה שביט.

270 עמודים.

 

רגע לפני שאתם מזמינים – משתלם יותר לרכוש את הספר דרך כרטיסיית הספרים של הוצאת עוץ!

 

ביקורות:

“מסע מפחיד ולעתים מצחיק, קצבי ומלא הרפתקאות… כמו כל ספר מדע בדיוני שמכבד את עצמו, הוא מטפל בצורה מלאת חיים ומעניינת גם בשאלות חברתיות” מאשה צור-גלוזמן, הארץ (קישור)

“נהניתי ממנו מאוד. ספר הרפתקאות נהדר… והלב של הספר נמצא לגמרי במקום הנכון”. – שלומית ליקה, סלונה (קישור)

 

 

detail product

  • מספר עמודים : 256
  • סיווג :

על המחבר

סופיה מקדוגל

סופיה מקדוגל היא סופרת בריטית, ילידת 1979. התחנכה באוניברסיטת אוקספורד, גרה בלונדון. היא כתבה טרילוגיה של ספרי היסטוריה חליפית בשם "רומניטס", על עולם מודרני שבו מתקיימת עדיין האימפריה הרומית, את "שורדים על מאדים" ואת המשכו, "חטופים בחלל".

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: