מבצע!

98.00 70.00

ספר הילדים הקלאסי, במהדורה מוערת ומאוירת.

מק"ט: 550-1809 קטגוריה:

המלאי אזל

תיאור

הטקסט המלא של הספר “פיטר וונדי” (1911) ולראשונה בעברית, תרגום הסיפור “פיטר פן בגני קנזינגטון” (1902), בתוספת הערות והסברים מאירי עיניים. על גלגולי סיפורו של פיטר פן מהבמה לספרות, על קשרי הספר לחייו הטרגיים של הסופר ג’יימס בארי. את ההערות כתבה מי שגם תרגמה לעברית, גילי בר-הלל, לאחר כמה שנים של מחקר וליקוט מקורות. המהדורה מכילה את כל התחריטים המקוריים של פ.ד.בדפורד, וכן שלל צילומים תקופתיים מהצגות בימתיות של המחזה “פיטר פן”. הסיפור “פיטר פן בגני קנזינגטון” מלווה בדגימה מתוך איורי הצבע המרהיבים של ארתור רקהם. ביחד עם פרקי הביוגרפיה, זהו ספר שיחשוף בפניכם את הרבדים האפלים והטרגיים בסיפורו של הילד שלא רצה ולא יכול לגדול לעולם. כריכה רכה.

 

חוות דעת

  1. admin

    בלה בלה בלה

  2. admin

    בלה בלה חנית בלה

הוסף חוות דעת

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

ארתור רקהם (מאייר)

ארתור רקהם (1867-1939) היה אחד המאיירים המשפיעים והחשובים ביותר שפעלו בראשית המאה ה-20. הוא נולד בלונדון, אחד משנים-עשר אחים ואחיות, ובצעירותו התפרנס מעבודה בפקידות במקביל ללימודי אמנות שמימן מהכנסותיו. בהדרגה התחיל למכור איורים בודדים לעיתונים ולהוצאות ספרים. פריצתו היתה בשנת 1905, כשאיוריו התפרסמו במהדורה מהודרת של "ריפ ואן וינקל" מאת וושינגטון אירווינג. בהמשך סיפק רקהם איורים למיטב הקלאסיקות של ספרות הפנטזיה בימיו, מ"חלום ליל קיץ" של שקספיר ועד "עליזה בארץ הפלאות" של לואיס קרול.

ג'יימס מת'יו בארי

ג'יימס מת'יו בארי (1860-1937) נולד בעיירה קירימור בסקוטלנד, התשיעי מתוך עשרה ילדים של אורג עני ואשתו, משפחה קשת-יום שדגלה בסגפנות ועבודה קשה. הוא התחיל לעבוד כעיתונאי עוד בנעוריו, ועד מהרה עבר ללונדון וכתב ספרים ומחזות. כמחזאי הוא התפרסם מאוד, והיה לאחת הדמויות הנערצות והמצליחות בעולם הספרותי של ימיו. לבארי לא נולדו ילדים, אך הוא אימץ חמישה בנים שהתייתמו מהוריהם, וקשריו הסבוכים עמם סיפקו חומר רב לכתיבתו. "פיטר פן" התחיל כמחזה מצליח על הבמות בלונדון, ורק מאוחר יותר עובד לספר.

ספרים נבחרים

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185