מבצע!

85.00 60.00

תיאור

תרגמה לעברית גילי בר-הלל סמו.

212 עמודים

אסטרה ומשפחתה נוסעים בחלל אל ביתם החדש שעל הכוכב נובה מונדי, כשפתאום החללית מותקפת! קפקייקס קטלניים, מאפינים מפלצתיים ותופינים טורפים – עוגות מרושעות השתלטו על הסיפון! כעת רק אסטרה וחברה הרובוט פילבים יכולים לעצור את העוגות, לפני שישמידו את החללית… אחרי הכל, אנשים אמורים לאכול עוגות, ולא להפך…

סיפור מדע בדיוני מדליק, מצחיק, וממש לא טיפשי, לילדים ולילדים בלבם. מתאים להקראה מגיל 5 בערך (יש קטעים מפחידים, אבל הסוף טוב!!) ולקריאה עצמאית לילדים מכיתה ב’ ומעלה. מנוקד במלואו, מלא איורים נהדרים, כריכה רכה, פורמט קומפקטי ונוח במיוחד.

 

רגע לפני שאתם מזמינים – משתלם יותר לרכוש את הספר דרך כרטיסיית הספרים של הוצאת עוץ!

 

ביקורות:

“אחלה סיפור, אחלה ספר, ציורים מקסימים ותרגום מעולה.” עטרה אופק, מרמלדה, 15/6/15

“יופי של ספר, מלא דמיון ורוח שטות” – אילנה זפרן, “ספרים” (קישור)

“אני אוהב את אסטרה, יש לה תיאבון בריא” – רפי, “ספרים” (קישור)

“מרגע שהוא נכנס אלינו הביתה הוא לא נח על השולחן אפילו פעם אחת, אלא עבר מיד ליד עד שכולנו קראנו אותו.” – קרן לנדסמן, “בלי פאניקה” (קישור)

 

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

פיליפ ריב

פיליפ ריב כתב את הרפתקת החלל הראשונה שלו כשהיה בן חמש. הוא קרא לסיפור "ספייק וספוק טסים לירח", וסופר בו על אסטרונאוט והכלב שלו. מרוב שהיה מרוצה ממנו, הוא כתב עוד המון סיפורים. בגינת ביתו שבדרתמור הוא סימן רחבת נחיתה לחלליות מזדמנות. בינתיים עוד לא ביקר אותו אף חייזר פרט לשרה, אבל באופן מסתורי נעלמו הכפיות מביתו.

שרה מקינטייר (מאיירת)

שרה מקינטייר היא טייסת קרב חייזרית סודית מכוכב הלכת משקפשפיץ. היא נחתה על כדור הארץ עם אוסף של עטי חלל ומזוודה מלאה כובעים, וניצלה את כישורי הציור המתקדמים שלה כדי להתבסס כמאיירת ואמנית קומיקס מובילה. החללית שלה חונה כעת בדרום לונדון.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: