240.00

קטגוריה:

תיאור

חגיגת יום הולדת לסופר פרנק באום ולספרו “הקוסם מארץ עוץ”!

לרגל יום הולדתו ה-164 של באום, וציון 120 שנה להדפסת הספר “הקוסם מארץ עוץ”, כל ספרי ההמשך שהודפסו בסדרת עוץ, עכשיו ולזמן מוגבל, במחיר מציאה עם משלוח חינם*!

ההצעה כוללת את הספרים:

אפשר לצרף למשלוח החינם גם את הספר הראשון, הקוסם מארץ עוץ: הספר המוער. הכניסו אותו לסל בנפרד, אבל הקפידו לבחור באופצייה “איסוף עצמי” על מנת שלא תחוייבו בדמי משלוח.

הספר השמיני בסדרה, תיקתק מעוץ, עוד לא הודפס, אבל אפשר להזמין אותו כעת ולקבל בשבוע הבא קובץ קריאה זמני עד שהספר יהיה מוכן למשלוח. (מועד ההדפסה תלוי בשיבה לשגרה בבתי הדפוס ורשתות הספרים.)

 

* המשלוח הוא באמצעות בלדרות “דוב לדעת” עד דלת הלקוחות. לא יתאפשר משלוח לתא דואר.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “כל סדרת עוץ ומשלוח חינם!”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

ג'ון ר. ניל (מאייר)

ג'ון ריי ניל (1877-1943) יליד פנסילבניה, שהתפרסם בעיקר בזכות איוריו לסדרת ספרי עוץ של פרנק באום. ניל גוייס על ידי הוצאת הספרים ריילי & בריטון לאייר את "ארץ עוץ המופלאה", לאחר שפרנק באום הסתכסך עם מאייר "הקוסם מארץ עוץ", וויליאם וואלאס דנסלאו. בניגוד מוחלט לקשר ההדוק שהיה בין באום לדנסלאו בטרם הסתכסכו, ניל לא הכיר את באום ולא התכתב איתו ישירות, אלא רק דרך הוצאת הספרים. אף על פי כן התמיד ואייר את כל ספרי הסדרה שכתב באום, ולאחר מותו של באום גם את כל ספרי הסדרה שכתבה רות פלמלי תומפסון. אחרי פרישתה של תומפסון, כתב ניל בעצמו שלושה ספרים מאוחרים בסדרת עוץ.

ל. פרנק באום

ליימן פרנק באום (1856-1919) נולד במדינת ניו-יורק, בן שביעי למשפחה אמידה. עוד בילדותו הקסומה החל לכתוב ולהפיץ ביחד עם אחיו עיתון שכונתי שהודפס במכונת דפוס ביתית. כשמשפחתו ירדה מנכסיה, ניסה פרנק הצעיר להתפרנס ממגוון עיסוקים, ובהם גידול עופות, משחק בתאטרון, ניהול חנות כלבו ועריכת עיתון בעיירה חלוצית בדרום דקוטה. את ייעודו מצא לבסוף בכתיבת ספרים לילדים, כאשר חיבר את אחת הקלסיקות הגדולות בתולדות ספרות הילדים: "הקוסם מארץ עוץ" (1900). באום כתב עוד עשרות ספרים ומחזות תחת שמות עט שונים, אבל שום הצלחה לא תשתווה לפופולריות של "הקוסם מארץ עוץ" והמשכיו. בסך הכל כתב באום 14 ספרים בסדרת עוץ, אשר היו אהובים וידועים בארצות הברית וזכו לשלל עיבודים וגרסאות, החל שנים רבות לפני שג'ודי גרלנד נעלה את נעלי האודם בסרט "הקוסם מארץ עוץ" (1939) ועד עצם היום הזה.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: