מבצע!

85.00 55.00

חנות הספרים של המכשף הרשע

סיפור ישן נושן: ילד פוגש חנות ספרים. ספר פנטזיה לנוער מאת דיליה שרמן, בתרגום יעל אכמון.

תיאור

כשניק רנאר בורח מבית דודו המכה, הוא מגיע אל חנות ספרים מוזנחת של זקן תימהוני אשר מתעקש להציג את עצמו בתור מכשף רשע. האם הזקן יותר משוגע, או יותר מסוכן? נראה שניק התגלגל מהפח אל הפחת, וכעת הוא כלוא בביתו של “המכשף” ונאלץ לנקות ולבשל עבורו – הזקן קורא לזה “להיות שוליה”. לניק אין חבר בעולם. אבל עומדת להיות לו חברה חדשה. היא תעזור לו להתמודד עם הזקן, ואף תעזור לו לגלות את עצמו. יש רק עניין קטן: החברה הזאת לא אנושית. היא חנות ספרים.

מאת דיליה שרמן, תרגמה לעברית יעל אכמון. 300 עמודים.

 

 

 

רגע לפני שאתם מזמינים, אולי תרצו כרטיסייה של הוצאת עוץ?

ביקורות:

“הזכיר לי את הסופרת דיאנה ווין–ג’ונס… בהומור ובסגנון הכתיבה; בעובדה שדברים אינם תמיד כפי שהם נראים, ושטוב ורע אינם מוחלטים, ואפילו בפנטסיה המודעת לעצמה.” דפנה קירש, אתר האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטזיה (קישור)

“קריאה מהנה וקלילה עם דמויות שכיף להתחבר אליהן” יעל פורמן, “בלי פניקה” (קישור)

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

דיליה שרמן

דיליה שרמן נולדה בטוקיו וגדלה בעיר ניו-יורק. יש לה דוקטורט בלימודי הרנסנס מאוניברסיטת בראון, והיא לימדה באוניברסיטאות בוסטון ונורת'איסטרן טרם הבינה שהיא מעדיפה להתמקד בכתיבה. בעקבות אהבתה להיסטוריה ומסעות, ובהשראת סופרות כמו דיאנה ווין ג'ונס ואדית' נסביט, היא ממקמת את סיפוריה בנקודות רבות בזמן ובמרחב. מלבד היותה סופרת למבוגרים וקוראים צעירים, היא גם עורכת, מעבירה סדנאות כתיבה, שופטת בפרסים ספרותיים ובשלנית חובבת. כשהיא לא בדרכים, תמצאו אותה בין פיסות הנייר וחוטי הסריגה בדירתה המשקיפה אל נהר ההדסון, בה היא מתגוררת עם בת זוגה, הסופרת אלן קושנר. היא יכולה לכתוב כמעט בכל מקום, אבל הכי אוהבת ספה נוחה וכוס תה.

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: