מבצע!

79.00 45.00

גברת פריסבי ועכברושי מב”ן

תיאור

מאת רוברט ק. אובריאן

תרגמה לעברית: ענבל שגיב-נקדימון

“כשלימדו אותנו לקרוא, הם לימדו אותנו לברוח.”

גברת פריסבי, עכברת-שדה אלמנה ואם לארבעה עכברונים, נקלעה לצרה צרורה. עליה להעביר את משפחתה לבית הקיץ שלהם בהקדם על מנת להציל אותם ממוות כמעט בטוח. אבל בנה הצעיר טימותי חלה בדלקת ריאות, ואסור לטלטל אותו. למרבה המזל היא מצליחה ליצור קשר עם עכברושי מב”ן, יצורים יוצאי דופן ואינטליגנטיים במיוחד, שרוקחים תוכנית גאונית לפתרון המצוקה שלה. אבל הדרך לפתרון רצופה סכנות, שמאיימות לא רק על גברת פריסבי, אלא על העכברושים כולם.

ספרו של רוברט אובריאן משנת 1972 נחשב לקלסיקה אמריקאית. הוא זכה בפרס ניוברי ב-1973, ועובד לסרט אנימציה שהופץ בארץ בשנות השמונים בשם “על קסמים ועכברים”. בימים אלה מצולם עיבוד קולנועי חדש לספר. מעשייה מרתקת על חיות שדה וקשריהם עם בני האדם, עם מרכיבים של מדע בדיוני. מומלץ לקריאה מגיל 8 ומעלה.

ביקורות:

“אחד מסיפורי ההרפתקאות המלהיבים והחכמים שיש לבני 9 עד 12” – רונית רוקאס

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “גברת פריסבי ועכברושי מב”ן”

detail product

  • מספר עמודים :
  • סיווג :

על המחבר

רוברט ק. אובריאן

רוברט אובראין היה שם העט של רוברט לסלי קונלי. הוא נולד בניו יורק ב-1918 וחלומו היה להיות פסנתרן מקצועי. בצעירותו הוא עבד בחופשות הקיץ כמדריך במחנה לבנים, וגילה את החדווה בלספר סיפורים לילדים בחושך. אחרי התיכון הוא עבד במגוון משרות, עד שהתחיל לכתוב סיפורים, שירים וחיבורים לכתבי עת שונים. הוא היה נשוי עם ארבעה ילדים, וחי בעיר וושינגטון הבירה, שם עבד כעורך בירחון "נשיונל ג'יאוגרפיק" עד מותו בשנת 1973. "גברת פריסבי ועכברושי מב"ן" זכה בפרס ניוברי היוקרתי מטעם ארגון הספריות האמריקאי.

ספרים נבחרים

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185