מה חדש בארץ עוץ?

מה חדש בארץ עוץ?

מזל טוב ליום הולדתה של עוצמה, מלכת עוץ!

בספר הדרך לעוץ, החמישי בסדרת עוץ של פרנק באום, דורותי מגיעה בדרך-לא-דרך לעיר האזמרגד, בדיוק בזמן לחגיגות יום ההולדת של עוצמה.

לכבוד יום ההולדת שחל ב-21 באוגוסט, פתחנו כבר עכשיו אפשרות לרכישה מוקדמת של הספר הדרך לעוץ! אנו צופים שהספרים המוגמרים יהיו מוכנים במהלך חודש ספטמבר. תוכלו לבחור אם ברצונכם לאסוף את הספרים מהדוכן של הוצאת עוץ בפסטיבל אייקון, לקבל אותם בדואר, או לקבל אותם באמצעות שירות קוויקבוקס.

ואם כבר הזכרנו את אייקון: מסיבת עוגות מפלצתיות! כפי שהבטחנו למשתתפי פרוייקט ההדסטארט לספר עוגות בחלל, תתקיים מסיבת-השקה-מאוחרת לספר, במסגרת פסטיבל אייקון. המסיבה תתקיים ב-29 בספטמבר בשעות 14:00-16:00 באחד החדרים של מרכז אשכול פיס בתל אביב (הזמנות מפורטות יישלחו למשתתפי ההדסטארט בהמשך). בתוכנית: קישוט עוגות אישיות, ציורי פנים, הקראת קטעים מספרים עתידיים בהוצאה, ו… מה עוד? אם יש לכם רעיון או בקשה, נשמח לשמוע מכם! המסיבה מכוונת לקהל של ילדים בליווי הוריהם.

בכנס אייקון מתקיימת גם הצבעה לפרס גפן, ואנו שמחים ששני ספרי פנטזיה שהוצאנו לאור בשנה האחרונה, עוצמה מעוץ ודורותי והקוסם בארץ עוץ, מועמדים בקטגוריית ספרות פנטזיה מתורגמת לנוער.

ומה טוב יותר מספר חדש, אם לא שני ספרים חדשים! הספר שם צופן: וריטי מאת אליזבת’ וויין ובתרגומה של ענבל שגיב-נקדימון יעלה במהלך החודש הקרוב למכירה באתר גטבוקס, כספר דיגיטלי. משתתפי פרוייקט ההדסטארט של עוגות בחלל במדרגות המתאימות יקבלו עדכון בדואר האלקטרוני והנחיות כיצד להוריד את הספר. אם כבר אתם מבקרים בהדסטארט: אפשר עכשיו להשיג את הספר צ’קו המסכן במהדורה דיגיטלית, ב-40 ש”ח בלבד. מי  שכותב המלצה על ספר באתר גטבוקס, יכול להרוויח נקודות שאפשר לפדות אותן ברכישת ספרים נוספים! בהחלט שווה!

התמונה המצורפת לרשומה הזאת היא ביקורת-קומיקס של אילנה זפרן שהתפרסמה בשבוע שעבר במוסף “ספרים” של הארץ, לספר עוגות בחלל. מזמן לא קראנו/ראינו ביקורת מיוחד כל כך, ואנחנו ממש נרגשים. תמיד אהבנו את רפי וספגטי, החתולים של אילנה, שמככבים בקומיקס “רישומון” ו”פינת ליטוף”.

אנחנו מאחלים לכם שארית קיץ נעימה וקרירה: תמצאו איזה מזגן, ותקראו המון ספרים!

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: