חנוכה, חנוכה! ספרים ומבצעים

חנוכה, חנוכה! ספרים ומבצעים

לכבוד חנוכה, יש לנו מבצע חדש וסופר משתלם: אם תרכשו כרטיסיית ספרים שלנו במתנה עבור משפחה אחרת, תקבלו גם אתם בעצמכם ספר מתנה שישי, לבחירתכם! זאת באמת סיבה לחגיגה. המבצע כולל גם את הספרים החדשים אצלנו באתר:

נימונה, שבימים אלה בהכנה לדפוס, ויהיה מוכן למשלוח, בלי נדר, במהלך דצמבר;

קווין הפוני והאגדה המיוחל, חדש מבית פיליפ ריב ושרה מקינטייר;

נערת הטלאים מעוץ, השביעי בסדרה האהובה של פרנק באום.

או לחליפין, תוכלו לשמור את “הניקוב” בכרטיסייה כזכות לספר עתידי. להזכירכם, הספרים המתוכננים לשנה הקרובה:

  • מקום כלל לא רדוף רוחות מאת וויליאם אלכסנדר. תרגום: ורד טוכטרמן. בעולם שכל כולו רדוף רוחות רפאים של זכרונות, אכזבות ואבידות, אמא של רוסה עובדת כמפייסת רוחות מקצועית: אז למה היא בוחרת לעבור דווקא לעיירה היחידה שאין בה כלל רוחות רפאים? והאם כאן תמצא רוסה שקט ושלווה? תעלומה קסומה ומותחת. לגיל 10 ומעלה. צפי: פברואר
  • The Spellcoats מאת דיאנה ווין ג’ונס. תרגום: ענבל שגיב-נקדימון. גלימות ארוגות שמוחזקות במוזיאון מצפינות בתוכן טקסט עתיק, שהוא ספק יומן מסע של חבורת ילדים, ספק אגדה. לגיל 11 ומעלה. צפי: חורף.
  • תיק-תק מעוץ מאת פרנק באום. תרגום: גילי בר-הלל. הספר השמיני בסדרת ארץ עוץ, ובו מסופר כיצד המלכה אן דלה-ואמוס מממלכת אודרוב ניסתה לכבוש את ארץ עוץ.  לגיל 7 ומעלה. צפי: אביב.
  • A Skinful of Shadows מאת פרנסס הרדינג. תרגום: יעל ענבר. נערה מגלה שהיא יכולה להזמין רוחות מתים להתגורר בתוך המוח שלה. הראשונה שמצטרפת לתודעתה: דוּבָּה זועמת. לגיל 12 ומעלה. צפי: קיץ.
  • חטופים בחלל מאת סופיה מקדוגל, ספר המשך ל”שורדים על מאדים“, בתרגומה של נעה שביט.

חוץ מזה רצינו גם לספר לכם שהשנה נכנסו שלושה מספרי ההוצאה למצעד הספרים של משרד החינוך. אם בית הספר השלכם משתתף במצעד, הוא יקבל את הספרים במחיר מסובסד לספריית בית הספר, ובמהלך השנה יוכלו התלמידים להצביע עבור הספר האהוב עליהם.

הספרים שלנו המשתתפים השנה: “שאקל ושפיץ שירות תיקונים“, “חנות הספרים של המכשף הרשע” ו”עיר הזמן“.

שיהיה לכולנו חורף נעים!

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

שיינקין 37,
תל אביב

utzbooks@gmail.comטלפון: 03-6133861

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: