הספר הבא בהוצאה: “צ’קו המסכן”

הספר הבא בהוצאה: "צ'קו המסכן"

בשעה טובה התחיל הדפוס לספר הבא בהוצאת עוץ, “צ’קו המסכן”. מדובר בפנינה ספרותית נשכחת משנת 1925. הסופרת, מרג’רי ויליאמס ביאנקו, ידועה בעיקר בשל ספרה “ארנב הקטיפה” (1922) אשר לאחרונה תורגם לעברית בהוצאת טל-מאי. “צ’קו המסכן” הוא ספר פחות ידוע, אבל יש שיגידו מוצלח יותר: סיפור הרפתקאותיו של כלב מעץ, שיוצא מארון הצעצועים ומחליט לגלות את העולם.

את “צ’קו המסכן” אפשר יהיה לרכוש כאן באתר לקראת חג סוכות הבא עלינו לטובה. עותקים יועמדו למכירה גם בדוכן של הוצאת עוץ בפסטיבל אייקון, המתקיים בחול המועד סוכות בתל אביב. לחנויות הספרים נתחיל להפיץ ברגע שנוכל, אבל זה תהליך של עוד כמה ימים או שבועות.

מגב הספר:

כולם ידעו שצ’קו המסכן, כלב העץ, הוא האמיץ והגיבור בכל הצעצועים. הם לא הופתעו כשהוא יצא להרפתקה, אבל מה פתאום צירף אליו דווקא את בולקה הבכיין? מעניין אם בולקה היה מצטרף אילו ידע איזו דרך ארוכה יעשו, ואילו סכנות צפויות להם. הוא לא היה חולם שהם ירכבו בכרכרה, ישוטו בסירה ויתפסו טרמפ על מכונית באישון לילה. הוא לא היה יכול לחזות איזה טיפוסים משונים הם יפגשו בדרך, או לנחש את סודה של בובת העץ הצוענייה, ששני מרגלים עכברושים רודפים אחריה…”

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185