אוליבר והאיים הנודדים – פרוייקט שבוע הספר 2016

אוליבר והאיים הנודדים - פרוייקט שבוע הספר 2016

גם השנה עורכת הוצאת עוץ מימון המון לתמיכה בהוצאה לקראת שבוע הספר. במרכז הפעם הספר “אוליבר והאיים הנודדים”, עוד שיתוף פעולה נהדר בין פיליפ ריב ושרה מקינטייר, היוצרים של “עוגות בחלל” המצליח שלנו. אם אהבתם את “עוגות בחלל” – וכל כך הרבה מקוראינו כתבו לנו שאהבו את הספר! – אסור לכם לפספס את “אוליבר והאיים הנודדים”. הציצו במימון המון, שם יש תקציר וגם סרטון בו אני מספרת על הספר:

אוליבר והאיים הנודדים באתר הסדטארט

עטיפה אוליבר

זאת ההזדמנות שלכם לתמוך בהוצאת עוץ, להיות שותפים במפעל שלנו, וגם לזכות בספרים שלנו ובעוד שלל תשורות משגעות. לדוגמה, קופי הים הללו, שנתפרו בדמות הקופים בספר “אוליבר והאיים הנודדים”:

sea_monkey_pin5

דמיינו לכם איזו מתנה מיוחדת זאת, ספר וקופיף קטן ומתוק!

הפולנייה עיצבה לנו ערכה של חמישה מגנטים נהדרים, המביאים את היידישקייט לארץ עוץ:

vildekhaya

ושרה מקינטייר איירה במיוחד בשבילנו איור שמפגיש את הקופים המתוקים שלה עם הדמויות מארץ עוץ (שימו לב לקופיף-טוטו שקורא! ספר של הוצאת עוץ, כמובן):

campaign pic

את האיור אנחנו מתכננים להדפיס על תיקי בד יפים, שאף הם עומדים כתשורות לתומכים בהדסטארט.

אבל חכו! זה עוד לא הכל! חוץ משרה מקינטייר, עוד חמישה מאיירים הסכימו לצייר בשבילנו איורים מיוחדים, אותם נדפיס בערכת גלויות חד פעמית. קתלין ג’נינגס הפגישה בין דורותי וטוטו לגובולינו החתול, אדם רקס הפגיש בין איש הפח לג’יי-לו מתוך “יום סמק הגדול”, רותו מודן הפגישה בין נינה לאריה הפחדן, אילנה זפרן הפגישה בין רפי וספגטי לחברים מארץ עוץ, ודניאלה לונדון דקל מתכננת מפגש לחמודי שלה. עדיין אי אפשר להציג את הגלויות כולן, אבל תליתי כמה דוגמאות על לוח המודעות שלי, כדי לבדוק איך זה ייראה בסוף…

bulletin board

 

קשה לכם לבחור? אין שום מניעה לבחור בכמה תשורות שתחפצו. פשוט נכנסים לאתר ובוחרים שוב. ועל כל שאלה אפשר לפנות אלי דרך “צור קשר” כאן או בהדסטארט.

רק אם תתמכו נוכל לספק את כל התשורות הללו, באמצעות הדואר או בדוכן של הוצאת עוץ ביריד שבוע הספר בתל אביב (15-25 ביוני). אז אנא מכם, אל תתמהמהו, בואו לתמוך.

עוד חדשות טובות: שמחנו מאוד ללמוד ששניים מספרי ההוצאה, “הדרך לעוץ” ו”יום סמק הגדול“, הם מועמדים סופיים לפרס גפן 2016.

לבסוף, לכו לקרוא את הביקורת המרגשת של מאיה לוין בהארץ על “גובולינו חתול המכשפות“. קוראים בפייסבוק כתבו לי על הספר:

  • “המשפט הראשון שאמר הערב אדם, בן שבע, ברגע שסיימנו לקרוא את גובולינו חתול המכשפות: ‘יצא כבר גובולינו 2? אם כן, תקנה מחר, טוב?’ ” – אורן קנר
  • “אני לא אוהב חתולים. אבל הספר הזה הזכיר לי למה אני אוהב ספרים .ספר שיש בו ‘תחושת פלא’ אמיתית שכל כך הרבה ספרים מנסים להשיג ולא מצליחים.” – תומר שי

בכנות, לפעמים אני לא יודעת למי יותר כיף, לי או לכם.

גילי

 

 

יצירת קשר

עוץ הוצאה לאור

רח' הבונים 1
רמת גן
52462

utzbooks@gmail.comפקס: 03-6134185

הרשמה לרשימת תפוצה

דואר אלקטרוני:
שם פרטי:
שם משפחה:
כתובת:
טלפון: